_نظر شما درمورد حجاب چیست؟_

• شروع کننده موضوع KIM_RHM
  • تاریخ شروع
KIM_RHM

KIM_RHM

مدیر تالار ادبیات+ناظر موقت رمان+منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
منتقد آزمایشی
15/8/18
262
2,077
93
MHD
_به نام او_
سلام
خب احتمالا همه ی افکار یا نظراتس راجع به این موضوع داریم.
حجاب رو قبول دارید؟
نظرتون درمورد حجاب اجباری چیه؟
خانم ها،اگر حجاب اجباری برداشته بشه چه پوششی رو انتخاب می کنید؟

Mohamad.mahdi

Mohamad.mahdi

موجودی ناشناخته از لای کتابا
کپیست
2/4/19
159
382
63
قبولش دارم شاید بگید پسرم به من ربزی نداره ولی شخصا از دخترایی خوشم میاد که محجبه مخصوصا چادرین خیلی قشنگ میشن با چادر قشنگ آروم مهربون

Haavush Rad

Haavush Rad

مترجم آزمایشی زبان انگلیسی
مترجم آزمایشی
31/3/19
416
827
93
حجاب فقط مخصوص بانوان نیست.
آقایون هم موظف به رعایت حجاب هستن، فقط نوع حجاب بانوان و اقایان متفاوت هست.
یكی از فلسفه حقیقی وجوب حجاب آرامش زن و مرد ، مصونیت جامعه از فساد و عمق و معنا بخشیدن به امنیت اجتماعیست .(درضمن منظور از حجاب فقط چادر نیست)
نظر شخصی من؛
رعایت حجاب برای نظم بخشیدن به جامعه یك امر ضروریه.

آخرین ویرایش:
Parisa farmehr

Parisa farmehr

طراح آزمایشی
تیم طراحی
29/3/19
293
1,399
93
Krj
خب حجاب رو من قبول دارم . ولی به اندازش با پوشیه و اینکه خانما فقد چشماشون مشخصه مخالفم یا اونایی که چونه اشون هم زیر روسری هستش .توی قران هم گفتن که گردی صورت نه لوزی صورت :/ چرا اینقدر سخت میگیرن بعضیا همه چیز رو؟ اگر آدم مانتویی هستش لباسش اونقدر باز و جذب نباشه . هر چیز بنظرم تعادلش خوبه ! (با احترام به نظرات بقیه نظر شخصی من این هستش)

^Yasamin ^

^Yasamin ^

کاربر انجمن ناول کافه
عضو انجمن
15/3/19
83
502
83
شهر قصه ها
حجاب کاملا چیز خوبیه توی هر دینی هم که نگاه کنیم حجاب وجود داره فقط شکل و محدوده اش متفاوته .ولی تو کشور ما بیشتر حجاب خانوما مدنظره ! حجاب فقط چادر نیس همینطورم آقایون باید رعایتش کنن .در ضمن حجاب فقط حجاب پوششی نیست بلکه باید حجابو توی رفتار و نگاهمونم نشون بدیم اون موقع حجاب خوبه

• Like
Reactions: Tannaz and KIM_RHM

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.