♧|♧ فراخوان جذب مردم برای سرزمین های تراسولند ♧|♧

• شروع کننده موضوع Tannaz
  • تاریخ شروع
Aysa

Aysa

Aysa
عضو انجمن
20/6/19
2
4
3
تبریز
~ به نام خدا ~

سلام به تمام مشتاقان سرزمین های تراسولند
( خیالی ) .
افتخار دارم که به همه شما دوستان و کاربران گلمون این مژدگانی رو بدم که از امروز سرزمین ها شروع به کار میکنه و شما در این تایپیک اعلام امادگی خود رو برای پیوستن به بازی سازین سیاه و سرزمین تراسولند اعلام میکنید ... :ura: :applause:

باید به اطلاع همه برسونم که سرزمین ها به کل تغییر کرد چه بازیهاش ، چه خود سرزمین ؛
سرزمین های خیالی
متشکل شد بود از:
سرزمین جادو
سرزمین شگفت انگیز
سرزمین فرشتگان
سرزمین گلادیاتور
و سرزمین جنگجویان،
اما سرزمین های تراسولند از این قراره :
تک قاره تراسولند ،
،سرزمین آسیتروس ( قلمرو خون اشام ها)
،سرزمین گابرانول ( قلمرو گرگینه ها )
،سرزمین والیجری ( قلمرو جادوگران )
،سرزمین کارشوفیل ( قلمرو شکارچیان )
و سرزمین اورلنا ( قلمرو ایزدان )
که فعلا جز سرزمین اورلنا بقیه سرزمین ها به روی مردمان تراسولند بسته خواهد بود تا زمانی که مردمانش امادگی کامل برای حفاظت و بر قراری نظم رو در سرزمینا داشته باشن .

(لطفا با دقت مطالبی که گذاشت میشه رو مطالعه کنید و بعد اعلام امادگی کنید .)

قوانین اولیه ورود :

۱_ همه مردمان تراسولند باید بازی سازین سیاه رو یاد بگیرن .
۲_ غیبت زیاد و سر باز کردن از این بازی و اموزش هاش تنبیه سختی رو در پیش داره شاید هم اخراج از سرزمین ها .
۳_همکاری نکردن و به شوخی گرفتن این بخش ممکن که موجب اخراج دائم شما از سرزمین ها بشه .
۴_اگر در حین بازی بدون دلیل موجه افلاین بشید یا به کار دیگری بپردازید یک امتیاز از گروهتون کم میشه و هر چه امتیاز کمتر داشت باشید به یا به سرزمینی تعلق نمیگیرد و یا اگر هم بگیرید مثل یک شهروند معمولی نخواهید بود .
۵_ هر چه امتیازتون که سرچشمه همکاریتونه در دوره اموزشه بیشتر باشه شما به صورت حرفیه ای تر اموزش خواهید دید و به مقام های ارشد دست میابید .
۶_پیروی کردن از قوانین به شدت حائز اهمیت مقامان ارشد و رهبره گروه .
۷_اگر وقت یا زمانتان پر است لطفا اعلام امادگی نکنید این سرزمین پا برجاست پس هول زده تصمیم به عضو شدن نگیرید و هر موقع که وقت ازاد داشتید به جمع ما بپیوندید .
۸_ این بخش تماما خیالی میباشد

بعد از اعلام امادگی شما به چند گروه سه الی چهار نفر تقسیم میشید که اموزش هاتون شروع میشه . هر چه همکاریتون بیشتر باشه امتیازاتون هم بالا میره و وقتی امتیازاتتون بالا باشه به راحتی میتونید سرزمینی که دوست دارید رو به سلیقه خودتون انتخاب کنید اما اگر امتیازتون پایین باشه حق انتخاب از شما گرفته میشه و اگر هیچ امتیازی نداشت باشید که اخراج موقعت میشید و باز هم مجبورید اموزش ببینید . شما بعد از اموزش در سرزمین ها پخش میشید و به سرزمین خودتون سرو سامون میدید .

(( به امید رضایت همگی از این بخش ))
(( با تشکر از مدیران کل انجمن بابت تلاش های بی وقفه اشون برای ایجاد محیطی گرم و سرگرم کنند ،و با تشکر از تمام شما کاربرانی که همکاری میکنید برای پیشرفت انجمن ))
من میخوام اعلام امادگی کنم . باید چیکار کنم؟

• لایک
Reactions: Tannaz and Nazanin#