پسرهای دخترنما (ترنس)

• شروع کننده موضوع ATeFeH
  • تاریخ شروع
5.00 star(s) 1 Vote
FaeZew #As

FaeZew #As

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
27/10/19
55
7,674
83
شیراز
خب نباید همیشه یه طرفه موضوعاتو نگاه کنیم که. الان پر شده تو خیابونا دخترایی که سرتا پاشون پسره و هر از گاهی یه نفر از کنارمون رد میشه که فکر میکنیم پسره درحالی که ی دختره با سرو وضع پسر مانند.
ولی پسرایی که کاملن مثه دخترا رفتار میکنن تقصیری ندارن و فکر میکنم خیلی کار خوبی میکنن چون کارایی که خوشحالشون میکنه انجام میدن لباسایی که دوس دارن میپوشن و خودشونو دوس دارن نه بعضی هایی که برا اینکه بقیه دوسشون داشته باشن از علایق خودشون بگذرن

N.Azhand

N.Azhand

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
ما جای ترنس ها نیستیم پس نباید قضاوتشون کنیم
اونا حتما غریزشون اینو میگه که مثله دخترا رفتار کنن ولی خب توی اجتماع جا نیفتاده که اونا رو مورد تمسخر قرار ندن و تحقیرشون نکنن

HAZELNUT

HAZELNUT

مدیر تالار ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
22/9/18
4,238
17,394
113
مازندران
پسره داشت با گوشی صحبت می‌کرد و از کنارم رد می‌شد خدا شاهده اینقدر با ناز صحبت می‌کرد که اصلا من مات موندم، حالا نگاش می‌کنم می‌بینم ناخنا از من بلندتر و لاک زده، ابروها نازک برداشته شده و رنگی، موها هایلایت، لباس تنگِ صورتی و خلاصه اینکه من که دخترم با خودم گفتم که چرا شبیه این با ناز نمیتونم صحبت کنم.

پیام شما به همچین پسری چیه؟
به‌نظر من این شخص خیلی موفق‌تر و بهتر از ما هستش، از ما مردمی که نقاب روی صورتمون گذاشتیم و فقط میگیم نه! این کار رو نکنیم؛ اگه انجام بدیم مردم دربارمون چی میگن؟
مثلاً دخترایی که دوست دارن شبیه پسرا لباس بپوشند، اما بعضی از چیزا مثل خانواده، اقوام و... منعشون می‌کنه.
اون پسر با وجود اینکه می‌دونسته مسخرش می‌کنن که یه نمونه‌اش همین حرفا هستش، بازم کار خودش رو انجام داده؛ چون دوست داشته‌، چون نخواسته چندسال دیگه که بزرگ میشه بگه ای دل غافل! کاش یکم هم برای خودم زندگی می‌کردم، نه برای مردم!
ترنس‌ها چندش نیستن فقط فرقشون با من و شماها اینه که ما اخلاق، رفتارمون و... متناسب با جنسیتمون هست اما اون‌ها نه. دست خودشون نیست، خودشون که نخواستن قابلیت اینکه رفتار و کارهاشون متناسب با جنسیتشون نباشه توی وجودشون باشه.

این پیام من به اون شخصه⁦❤✨

#ترنس‌هاچندش‌نیستند

مهرانه

مهرانه

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
27/2/20
27
753
78
سرزمین شکلاتی
دارین در مورد هم جنس بنده حرف میزنینا
و البته هر کسی عقاید خودشو داره نمیتونی به زور به کسی چیزیو تحمیل کنی
نه نمیتونی ولی واسه اصلاحش می شه تلاش کنی این که هرکی عقاید خودشو داره اشتباهه ما همه تو یه جامعه زندگی می کنیم اگه قرار بود هرکی عقایده خودشو داشته باشه نه دینی می یومد نه پیامبری واسه هدایت بشریت

Armin_m

Armin_m

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
9/2/20
7
475
48
20
City center
نه نمیتونی ولی واسه اصلاحش می شه تلاش کنی این که هرکی عقاید خودشو داره اشتباهه ما همه تو یه جامعه زندگی می کنیم اگه قرار بود هرکی عقایده خودشو داشته باشه نه دینی می یومد نه پیامبری واسه هدایت بشریت
این طرز فکر تو اشتباهه چون نمیتونی کسیو مجبور به داشتن دین بکنی و هرکسی ازاده که چه دینی داشته باشه

BaHaR SHaYGaN

BaHaR SHaYGaN

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
کاربر VIP انجمن
منتقد انجمن
نویسنده برتر
18/8/18
4,144
31,274
113
MSHD
دوستان این تاپیک در تالار بحث آزاد قرار گرفته؛
می‌تونید همینجا صحبت کنید.

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.
5.00 star(s) 1 Vote