پسرای دختر نما

• شروع کننده موضوع ATeFeH
  • تاریخ شروع
ATeFeH

ATeFeH

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
5/1/19
343
1,174
93
Qom
t.me
پسره داشت با گوشی صحبت می‌کرد و از کنارم رد می‌شد خدا شاهده اینقدر با ناز صحبت می‌کرد که اصلا من مات موندم، حالا نگاش می‌کنم می‌بینم ناخنا از من بلندتر و لاک زده، ابروها نازک برداشته شده و رنگی، موها هایلایت، لباس تنگِ صورتی و خلاصه اینکه من که دخترم با خودم گفتم که چرا شبیه این با ناز نمیتونم صحبت کنم.

پیام شما به همچین پسری چیه؟

بهار شایگان فرد

بهار شایگان فرد

مدیر تالار نقد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
کاربر VIP انجمن
منتقد انجمن
18/8/18
3,831
19,028
113
مشهد
من به اون پسر پیامی ندارم؛ به افرادی که اون پسر رو می‌بینن و واکنششون تعجب، تمسخر و یا تحقیره پیامی دارم.
این واکنش‌های سخیف شما عزیزان از سر بافرهنگی نیست که هیچ، پیشنهاد مطالعه‌ی بیشتر رو بهتون می‌دم.
این افرادی که مشاهده می‌کنید اطرافتون، کم یا زیاد، بهشون تراجنسی، TS و یا ترنس گفته می‌شه، با ظاهری پسرانه متولد می‌شن و روحیاتی پسرانه، و بالعکس این مورد هم وجود داره که ظاهر دخترانه باشه و روحیات پسرانه. تراجنسی بودن اشخاص دست خودشون نیست و اگر شما به خودتون اجازه می‌دید بابت چهره‌ی نازیبای کسی اون رو مسخره کنید، پس برای شما آزاده یک نفر رو به خاطر ترنس بودنش تحقیر کنید.

تقاضای سخن گفتن با مطالعه برای تمامی عزیزان:rose:

ATeFeH

ATeFeH

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
5/1/19
343
1,174
93
Qom
t.me
سلام خانم شایگان فرد عزیز.
من راجب این موضوع اطلاعی نداشتم و فکر میکردم که این افراد از روی عمد همچین شکلی رو برای خودشون درست کردن.
وقتی شما این مطلب رو گفتید من واقعا متعجب و ناراحت شدم بخاطر قضاوت بیجا و بیخودم و واقعا از ته قلبم میگم که من اصلا قصدم تمسخر نبود، همچنین عذر خواهی میکنم اگه بی‌ادبی کردم.
خیلی خیلی متاسفم.