همکاری مجموعه ناول کافه و معرفی رمان به نشر علی

  • شروع کننده موضوع Siavash
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Siavash

Siavash

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
1/8/18
308
3,010
93
26

بسمه تعالی

سلام خدمت کاربران و نویسندگان ناول کافه...
خبری خوش برای نویسندگان این مجموعه دارم.
انجمن ناول کافه با نشر علی که یک انتشاراتی شناخته شده با سابقه کاری خوبی هست شروع به همکاری کرده است.
ازین پس رمان های خوب سایت ناول کافه برای چاپ به این انتشاراتی معرفی می‌شوند.

توجه داشته باشید رمانی برای چاپ انتخاب می‌شود که تمامی اصول و قواعد چاپ رو رعایت کرده است و فقط در انجمن ما تایپ شده است.

پیشنهاد:
نویسندگان عزیزی که رمانشون تایید میشه پیشنهاد می کنم برای قلم تاپ و منحصر به فرد درخواست نقد بعد از تایید چاپ بدن.
قبل از درخواست، قوانین رو مطالعه کنید.

نکات مهم:
1-
حتما باید رمانتون یا کامل‌شده باشه یا حداکثر 10 پست از رمانتون باقی مونده باشه، در غیر این صورت بررسی صورت نخواهد گرفت.
2- رمان ها در طی دو مرحله مورد بررسی قرار می گیرند.
مرحله اول: در این مرحله تیم هفت نفره که از مدیران این مجموعه تشکیل شده است شروع به بررسی رمان ها می‌کنند این تیم پس از گرفتن آزمون انتخاب می‌شوند.
مرحله دوم: پس از تایید و گذشتن از مرحله اول رمان به نشر تحویل داده می‌شود و توسط منتقدین این انتشاراتی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد و سپس در صورت تایید چاپ می‌شود درغیر این صورت اگر رمان شما توسط تیم نقد نشریه تایید نشود چاپ نخواهد شد.
پس تایید رمان شما برای چاپ به آسونی نخواهد بود.
نویسندگانی که مایل هستند رمانشون چاپ بشه به تاپیک درخواست چاپ مراجعه کنند اگر رمان نیز خیلی وقته کامل شده مشکلی نیست ولی حتما باید فقط در انجمن ناول کافه تایپ شده باشد.

نکته مهم!!

توجه داشته باشید نویسندگان قبل از ویرایش رمانشون توسط ویراستار باید درخواست خود را اعلام کنند یعنی حتما رمان کامل شده باشد و ویراستاری نشده باشد.


جهت درخواست چاپ به تاپیک زیر مراجع کنید.

رمان های تایید شده در تایپک زیر نوشته خواهند شد.

نویسندگان عزیز توجه داشته باشید.
رمانی که برای چاپ انتخاب شد از نویسنده هیچ هزینه چاپی دریافت نخواهد شد و رایگان به چاپ خواهد رسید و پس از منتشرشدن ناشر درصد خودش رو از روی فروش برمی‌دارد که تمام این موارد در متن قرارداد بین نویسنده و ناشر قید شده است.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.