منقضی شده (1)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Soha Moradi

Soha Moradi

مدیر بازنشسته تیم طراحی
مدیر بازنشسته
نویسنده انجمن
9/8/18
916
5,678
93
″قوانین درخواست جلد کتاب″

از شما دوستان عزیز خواهشمندیم قوانین را با دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به درخواست کنید.

√نویسندگان عزیز بعد از نگارش ۱۵ پست اولیه رمان قادر به درخواست کاور هستید.

√جلد درخواستی پس از دو الی سه روز تحویل داده می‌شود، پس لطفا صبور باشید

√توجه داشته باشین فقط یک بار جلد ساخته خواهد شد پس از شما خواهشمندیم در انتخاب عکس و متن با دقت عمل نمایید چرا که بار دومی برای درخواست وجود نخواهد داشت.
استثنا:
تنها در یک‌صورت جلد تعویض خواهد شد، در صورتی که منتقد انجمن، جلد رمان کاربری که رنک نویسندگی انجمن را داراست نقد کند فقط در این مورد جلد تعویض می‌شود.

*نکته: عزیزانی که دو‌ یا چندین رمان در حال تایپ دارند قادر هستن برای هر رمان یک بار درخواست جلد کنند.

✓لطفا از دادن عکس های تکراری خود داری کنید.

√به کیفیت عکس ها توجه کنید زیرا به دلیل دانلود کردن، کیفیت عکس کاهش می یابد.

√شرایط کاور زدن برای رمان کوتاه، نمایش نامه، فیلم نامه، فن فیکشن به شرح زیر است:
رمان کوتاه پس از 10 پست،
نمایش نامه و فیلم نامه پس از 10 پست
فن فیکشن پس از 15 پست

√شاعران عزیز برای مجموعه شعر خود پس از قرار دادن 12 شعر در تاپیک شعر خود می‌توانند درخواست کاور دهند‌.

√هنگام درخواست جلد،طراح را انتخاب نکنید انتخاب طراح به عهده خود ماست.

√از دادن عکس شخصیت برای قرار گرفتن بر روی جلد خود جلوگیری کنید! چرا که عکس شخصیت رمان ها بر روی جلد قرار نمی‌گیرند.

√از اسم رمان خود مطمئن شوید و سپس درخواست بدهید.

√به هنگام درخواست {اسم رمان ، نام کاربری نویسنده، ژانر، خلاصه رمان } را در پست درخواست نیز قرار بدهید.

نکته:توجه داشته باشید تمام توضیحات+اسم رمان و... را فقط در یک پست ارسال نمایید.

با سلام خدمت دوستان و نویسندگان عزیز:rose:

قبل از ارسال پست درخواست خود، قوانین لینک زیر را به دقت مطالعه کنید:

https://forum.novelcafe.ir/threads/قوانین-درخواست-جلد.27/

با تشکر از همکاری شما عزیزان

[تیم طراحی ناول کافه]

سلام نویسندگان عزیز در این تاپیک بنر شما توسط طراحان قرار می‌گیرد، خواهشمندیم در این جا هیچ چیز ارسال نکنید.

با تشکر:rose:

با سلام‌ خدمت کاربران‌ همیشگی ناول کافه:rose:

تیم طراحی‌‌ ناول کافه از کاربران عزیز طراح، خوش ذوق و کار بلد با داشتن شرایط زیر:

۱)داشتن پیام رسان تلگرام (اگه به پیام رسان تلگرام دسترسی ندارید باید هر روز در انجمن انلاین باشید.)
{اجباری}

۲)داشتن حداقل دو ساعت وقت آزاد در انجمن
۳)در هیچ انجمنی رنک یا عنوانی نداشته باشید.
{قابل توجه}

۴)طراح شدن در انجمن ناول کافه مستلزم ازمون طراحی دادن است، لطفا اگر قصد ازمون دادن ندارید اعلام امادگی نکنید چون بدون استثنا از شما ازمون خواهد گرفته شد.{بدون استثنا}

از شما خواهشمندیم، قوانین و شرایط رو به طور کامل مطالعه کنین و بدون اطلاع از ازمون اعلام امادگی نکنین، با این کار شما تنها وقت و انرژی ما هدر میره و باعث شلوغی این تاپیک میشه.

با تشکر
*تیم طراحی ناول کافه*

«بسم تعالی»

با سلام خدمت نویسندگان عزیز انجمن ناول کافه:rose:

*این پست مربوط به توضیحات و قوانین درخواست بنر رمان می‌باشد.

قبل از هر چیز به توضیحی درباره "بنر رمان " می پردازیم.

تعریف بنر:
بنر روش انتقال پیام تبلیغاتی است که طرح گرافیکی دارد و شامل تصاویر و متون است . در واقع بنر یک پرچم است که یک پیغام، لگو، سمبل را به مخاطبان خودمنتقل می کند .
در حالی که جلد برای رمان، حکم شناسنامه را داراست و برای دانلود به صفحه اصلی فرستاده می‌شود، جنبه تبلیغاتی ندارد، تخصصی‌تر بر روی‌ آن کار و دارای قالب و لوگو است.

پس خواهش مندیم به متن زیر به دقت، توجه کنید:

بنر تنها برای تبلیغات درون انجمن استفاده خواهد شد و جزء عناصر اصلی رمان نیست و برای دانلود همراه رمان روی صفحه اصلی قرار نمی گیرد!

برای مثال:

نویسنده ای پست های رمان اش به حد نصاب ۱۵پارت برای درخواست جلد رمان نرسیده است ولی مشتاق تبلیغ رمان و پیدا کردن طرفدار در همان ابتدا نگارش رمان است، از طرفی خواهان جذابیت و نبود تنها یک لینک برای معرفی رمان خود است.
این‌ نویسنده با درخواست بنر رمان خود می‌تواند بنری برای تبلیغات بیشتر در انجمن داشته باشد.

و‌ حال بعد از توضیحات بالا به قوانین درخواست بنر می‌پردازیم:

۱)نویسنده حداقل باید پنج پارت از رمان خود را در سایت انجمن نگارش کرده باشد.

۲)عکس بنر رمان باید با جلد رمان متفاوت باشد.

۳)نویسنده قادر به انتخاب طراح نخواهد بود.(از نویسندگاه خواهش مندیم اصرار بر انتخاب طراح نداشته باشند زیرا طراحی بنر ها طبق برنامه های تیم طراحی است)

۳)لطفا از عکس های با کیفیت و دارای فضای کافی برای متن استفاده کنید و توجه داشته باشید اگر عکسی نفرستید طراح با‌ انتخاب خود برای بنر عکس انتخاب می‌کند.

۴)در تاپیک درخواست بنر رمان ؛ اسم رمان ، اسم نویسنده و ژانر را حتما قید کنید.

۵)تحویل بنر دو الی سه روز ممکن است به طول‌ انجامد پس از شما نویسنده عزیز خواهان صبر و حوصله هستیم.
۶) نویسندگان عزیز همراه با نوشتن مشخصات رمان (اسم‌رمان ، اسم نویسنده و...) شعر یا مونولوگ کوتاه، دوبیتی یا نوشته ای کوتاه که گویای کلی رمان است را در همان پست ارسال نمایند.

*با ارزو موفقیت برای شما نویسنده عزیز*

{تیم طراحی ناول کافه}

درخواست بنر عکس شخصیت هارو دارم.IMG_20180829_184732_939.jpg

IMG_20180905_232543_953.jpgدرخواست بنر عکس شخصیت ها IMG_20180905_232547_008.jpgرو دارم

IMG_20180905_232543_953.jpgدرخواست بنر عکس شخصیت ها IMG_20180905_232547_008.jpgرو دارم
@طراح:فاطمه مرادی

بنر رمان ریتا

طراح:@فاطمه مرادی
نویسنده:@نفس موسویIMG_۲۰۱۸۰۹۰۷_۲۰۵۵۲۸.jpg

بنر رمان سه نقطه ترس و وحشت

اعلام آمادگی

بسم تعالی

"اطلاعیه"

با سلام خدمت همراهان همیشگی ناول کافه
دوستان عزیز قاب انجمن تغییر پیدا کرده این یعنی دیگه
نیازی نیست حتما به سیستم و برنامه فتوشاپ دسترسی داشته باشین.

اینم یه خبر خوب برای دوستان عشق طراحی که دسترسی به سیستم ندارن.:dancing:

در همین تاپیک اعلام‌ امادگی کنین:studying:

:good-luck:«تیم طراحی ناول کافه»:good-luck:

⭕قابل توجه نویسندگان⭕

قسمتی از قاب جلد اختصاص داده شده به شعر یا متن کوتاه.

نویسندگان عزیز، لطفا به همراه درخواست جلد متنی کوتاه در حد یک یا نهایتا دو خط یا شعری کوتاه که فکر می‌کنید به رمان مرتبط هست رو هم ارسال کنید.

✴با تشکر تیم طراحی ناول کافه✴

اعلام آمادگی

اعلام آمادگی

با سلام‌ خدمت کاربران‌ همیشگی ناول کافه:rose:

تیم طراحی‌‌ ناول کافه از کاربران عزیز طراح، خوش ذوق و کار بلد با داشتن شرایط زیر:

۱)داشتن تلگرام(در موقع نیاز)
۲)داشتن حداقل دو ساعت وقت آزاد در انجمن

در این تاپیک دعوت به همکاری می‌نماید.

با تشکر
*تیم طراحی ناول کافه*

اعلام امادگی

سلام؛ خسته نباشید.
درخواست بنر برای رمان ازادی مشروط.
لینکی که برای قوانین درخواست بنر گذاشته شده ارور می‌ده و من هم هر چقدر گشتم قوانین رو پیدا نکردم؛ پس اگه ایرادی توی درخواست بود پیشاپیش شرمنده!

می‌خوام _درصورت امکان_ متن زیر روی بنر باشه:

من خسته‌ام از رسم و عاداتی که معنایی ندارد!
که واژه ها از دور زیباست، قدِ، رعنایی ندارد!
دیگر بس است! تصمیم برای زندگانیم نگیرید!
من مرده است با غم، تمام شد جمله اَمّایی ندارد...

عکس پس زمینه اصلی:

photo_2017-07-07_18-57-44.jpg
اگر طراح طبق صلاجدید خودش نیازی به اضافه کردن عکس دیگه داشت موردی نداره؛ اما ترجیحا با خودم مشورت بشه که با موضوع رمان تضاد نداشته باشه.
نام رمآن:
آزادی مشروط
نویسنده:
بهار شایگان فرد
لینک:

https://forum.novelcafe.ir/threads/رمان-آزادی-مشروط-بهار-شایگان-فرد-کاربر-انجمن-ناول-کافه.497/

سلام؛ خسته نباشید.
درخواست بنر برای رمان ازادی مشروط.
لینکی که برای قوانین درخواست بنر گذاشته شده ارور می‌ده و من هم هر چقدر گشتم قوانین رو پیدا نکردم؛ پس اگه ایرادی توی درخواست بود پیشاپیش شرمنده!

می‌خوام _درصورت امکان_ متن زیر روی بنر باشه:

من خسته‌ام از رسم و عاداتی که معنایی ندارد!
که واژه ها از دور زیباست، قدِ، رعنایی ندارد!
دیگر بس است! تصمیم برای زندگانیم نگیرید!
من مرده است با غم، تمام شد جمله اَمّایی ندارد...

عکس پس زمینه اصلی:

photo_2017-07-07_18-57-44.jpg
اگر طراح طبق صلاجدید خودش نیازی به اضافه کردن عکس دیگه داشت موردی نداره؛ اما ترجیحا با خودم مشورت بشه که با موضوع رمان تضاد نداشته باشه.
نام رمآن:
آزادی مشروط
نویسنده:
بهار شایگان فرد
لینک:

https://forum.novelcafe.ir/threads/رمان-آزادی-مشروط-بهار-شایگان-فرد-کاربر-انجمن-ناول-کافه.497/
طراح:
@Soha Moradi

طراح:
@Soha Moradi
نویسنده:
@بهار شایگان فرد
IMG_20181122_003612_831.jpg

اعلام آمادگی میکنم

قابل توجه!

_به نام خالق ستایش و نکوهش_

عرض سلام و درود خدمت کاربران انجمن ناول کافه:rose:
همینطور که بسیاری از نویسندگان هم در جریان هستن، امکان اینکه پس از درخواست و دریافت جلد، در مرحله نقد از اسم رمان ایراد گرفته بشه بسیار زیاد هست و با توجه به قوانین تالار طراحی امکان درخواست جلد جدید میسر نیست!
با توجه به اینکه مورد بیان شده مشکل بسیاری از نویسندگان هست و اعتراضاتی صورت گرفته، تیم نقد انجمن ناول کافه تصمیم به رونمایی از امکان جدید این تالار گرفته است؛

من بعد، نویسندگان موظفند قبل از درخواست جلد در تاپیک زیر:

https://forum.novelcafe.ir/threads/درخواست-نقد-اسم-پیش-از-درخواست-جلد-اختصاصی-ناول-کافه.2922/

برای نقد اسم رمانشون درخواست بدن؛ منتقد انتخاب می‌شه و با شما یک گفتگوی خصوصی ایجاد می‌کنه تا راجع به نقد "اسم" صحبت کنید.

٭اگر منتقد منتخب ایرادات عنوان رمان رو بیان کرده و شما با اسم اسبق درخواست جلد دادید، در صورتی که زمان نقد اصلی مشکلی از اسم و جلد شما بیان بشه، تالار نقد و تالار طراحی هیچگونه مسئولیتی در قبال اعتراض شما نخواهند داشت! تمامی اقدامات لازمه انجام شدند.

٭علت اجباری بودن این طرح مشکلات فراوانی است که به وجود اومده؛ دست خودتونه که به نقدی که منتقد برای اسم رمانتون می‌ده عمل کنید اما همینطور که در بالا هم گفتم، اگر زمان نقد و درخواست تگ جلد رمانتون به مشکل بخوره کم کاری از خود شماست!

٭منتقدین موظفند تا زمانی که شما اسم دلخواهتون رو پیدا کنید همراهتون باشند.

٭اگر بنا به هر دلیلی منتقدی مد نظرتون بود، با ذکر دلیل بیان کنید؛ بررسی می‌شه اما حتمی نیست!

٭در صورت بروز مشکل با مدیریت تالار نقد در ارتباط باشید.

٭اسپم ندهید؛ دقت کنید که مواردی مانند "ممنون، و..." اسپم محسوب شده و بدون اخطار حذف می‌شوند.

❗این ایده تمام و کمال متعلق به انجمن ناول کافه است و هرگونه کپی برداری از آن اکیدا ممنوع است❗

موفق و موید باشید
کادر مدیریت انجمن ناول کافه :rose:

اعلام امادگی

اعلام آمادگی

سلام طراح چی منظورم اینه کارتون چجوریه

با سلام خدمت کاربران عزیز

در این تاپیک، اسامی تیم طراحی شرح داده می‌شود.

اسامی طی هر تغییر (جذب/ استعفا/تغییر عنوان) به‌روز‌رسانی خواهد شد.

مدیر تیم طراحی:
@Soha Moradi

طراحان ثابت تیم:
@Soha Moradi
@Mohadeseh.f
@Niku

طراح ازمایشی:
@aye

سلام. خسته نباشید.
درخواست تایید جلد دارم و عکس بالا نمیاد و نمیدونم مشکل چیه!
رمان :هیام
ژانر:عاشقانه
نام کاربری نویسنده:Narjes_shahbazii@
خلاصه‌ای که تو تاپیک قرار داره:
چه کنیم دیگر؟ قسمت منو تو دوری بود.
دوری تو از جنس مشقت و سختی.
دوری من از جنس درد و اشک.
ما که به‌هم می‌رسیم، این را من میدانم و تو.
لحظاتی را داشته‌ایم سخت و دشوار! کنار آمدیم و کنار آمدیم..!
سَد بزرگی را که بینمان بود را شکستیم، سختی‌هارا تحمل کردیم، داغ زیادی دیدیم، بارها نابود شدیم و جنگیدیم، زجر کشیدیم و غصه خوردیم و باز کنار آمدیم و کنار آمدیم...!

سلام. خسته نباشید.
درخواست تایید جلد دارم و عکس بالا نمیاد و نمیدونم مشکل چیه!
رمان :هیام
نام کاربری نویسنده:Narjes_shahbazii@
خلاصه‌ای که تو تاپیک قرار داره:
چه کنیم دیگر؟ قسمت منو تو دوری بود.
دوری تو از جنس مشقت و سختی.
دوری من از جنس درد و اشک.
ما که به‌هم می‌رسیم، این را من میدانم و تو.
لحظاتی را داشته‌ایم سخت و دشوار! کنار آمدیم و کنار آمدیم..!
سَد بزرگی را که بینمان بود را شکستیم، سختی‌هارا تحمل کردیم، داغ زیادی دیدیم، بارها نابود شدیم و جنگیدیم، زجر کشیدیم و غصه خوردیم و باز کنار آمدیم و کنار آمدیم...!
طراح:
@Niku

اسم رمان :سیاه چال افترا نویسنده: زینب نیکوکار
ولی... من دختری نبودم که بخوام داد و بیداد کنم و حرفای توی دلم رو خالی کنم! چیزی نگفتم و مثل همیشه سکوت کردم اما، ‏برعکس اون چیزی که همه فکر می‌کنیم، سکوت یه نوع داد زدن کَر کننده‌ست! فریاد درونم اون قدر بلند بود که توانایی شنیدنش رو نه تنها خودم بلکه هیچ کس نداشت!

نمی‌دونم عکس خوبه یا نه ولی چیز بهتری پیدا نکردم، ببخشید!
9146119-5533-l.jpg

درخواست بنر برای رمان مو دارم. عکس با خود طراح فقط به ژانرها و متنی که دادم بخوره!
نام رمان : در انتظار سرباز میاناس
نام نویسنده: پروین امیرکافی
ژانر: عاشقانه, فانتزی, جنایی
متن:
سرباز
سرباز نابودکننده همان که جان می‌گیرد و جان می‌دهد و در نهایتِ درمان دگی عشق و وظیفه جدالی دردناک شروع می‌کنند.
چه کسی پیروز میدان است؟!

درخواست بنر برای رمان مو دارم. عکس با خود طراح فقط به ژانرها و متنی که دادم بخوره!
نام رمان : در انتظار سرباز میاناس
نام نویسنده: پروین امیرکافی
ژانر: عاشقانه, فانتزی, جنایی
متن:
سرباز
سرباز نابودکننده همان که جان می‌گیرد و جان می‌دهد و در نهایتِ درمان دگی عشق و وظیفه جدالی دردناک شروع می‌کنند.
چه کسی پیروز میدان است؟!

طراح:
Soha Moradi

نام رمان: سرنوشت پناه
نام نویسنده: beti derakhshande
ژانر: عاشقانه
نیم بیت شعر:
تو نباشی به همه گفته ام
بی تو هم باز به تو می رسم همیشه
خلاصه:بهزاد متوجه علاقه برادرش به دختری می‌شود اما با فهمیدن این موضوع که آن دختر عشق خودش است. دست از برادرش می‌کشد و با پناه ازدواج می‌کند. برادر بهزاد او را از کار و خانه طرد می‌کند. حالا بهزاد و پناه با شرایط سخت زندگیشان را شروع می‌کنند. آن دو با سختی ولی عاشقانه در کنار هم زندگی می کنند اما برادر بهزاد در جهنمی دست و پا می‌زند. با اتفاقی که می‌افتد سرنوشت این سه نفر تغییر می کند.
Niku

سلام؛ خسته نباشین :rose:
درخواست جلد برای وان شات "بی‌نوا" رو داشتم.
عکس درخواستی
متن
تو را به خیر نوا، لیک ما را به تنهایی...

سلام؛ خسته نباشین :rose:
درخواست جلد برای وان شات "بی‌نوا" رو داشتم.
عکس درخواستی
متن
تو را به خیر نوا، لیک ما را به تنهایی...
طراح:
Niku

سلام؛درخواست جلد برای رمان م رو داشتم
نام رمان :رَزین
نویسنده:زهرابانو(فاطمه زهرا رحیمی)
ژانر:عاشقانه،تراژدی
خلاصه:
زندگی‌اش خوب بود اما تا قبل از آنکه آن دفتر را بخواند؛ آن دفتر او را متهم به جرمی کرده بود که دستی در آن نداشت؛ اما دلش این فلسفه را قبول نمی‌کرد. پرونده‌اش بعد از هجده‌سال دوباره باز شده بود. اتهامی که عقل قبول نداشت و‌ سعی‌ می‌کرد او را تبرعه‌کند؛ اما مرغ دل هم یک پا داشت.

سلام؛درخواست جلد برای رمان م رو داشتم
نام رمان :رَزین
نویسنده:زهرابانو(فاطمه زهرا رحیمی)
ژانر:عاشقانه،تراژدی
خلاصه:
زندگی‌اش خوب بود اما تا قبل از آنکه آن دفتر را بخواند؛ آن دفتر او را متهم به جرمی کرده بود که دستی در آن نداشت؛ اما دلش این فلسفه را قبول نمی‌کرد. پرونده‌اش بعد از هجده‌سال دوباره باز شده بود. اتهامی که عقل قبول نداشت و‌ سعی‌ می‌کرد او را تبرعه‌کند؛ اما مرغ دل هم یک پا داشت.
Toranj Shaygan

سلام خسته نباشید در خواست جلد برای دل نوشته ام دارم

درخواست جلد دارم برای دل نوشته

سلام خسته نباشید در خواست جلد برای دل نوشته ام دارم
Niku

درخواست جلد دارم برای دل نوشته
زهرا رضایی

آخرین ویرایش:
Soha Moradi

Soha Moradi

مدیر بازنشسته تیم طراحی
مدیر بازنشسته
نویسنده انجمن
9/8/18
916
5,678
93
”درخواست جلد کتاب“

قبل از مطالعه این پست، قوانین درخواست جلد کتاب را در تاپیک زیر به دقت مطالعه نمایید:

https://forum.novelcafe.ir/threads/قوانین-درخواست-جلد.27/
نویسندگان و شاعران گرامی...
در این تاپیک می‌توانید با توجه قوانین درخواست جلد برای رمان ، داستان کوتاه ، فن فیکشن، شعر،نمایشنامه خود بدهید.
دوستان جدا از قوانین به این نکات نیز توجه کنید↓
1_طراح جلد را خود بنده انتخاب می‌کنم. پس نگید خانومx طراح رمان من باشه.

2_لطفا گفتگو خصوصی خودتون رو نبندید که طراح های ما بتونن به راحتی با شما در مورد طرح جلدتون صحبت کنند.

3_به هنگام طراحی جلدتون دقت کنید و هرچیزی که باید رعایت بشه در گفتگو خصوصی به طراح تون بگید دیگه بعدا جلد عوض نمی‌شه.

4_لطفا مشکلی داشتید با طراح درگیر نشید مستقیم با مدیر تیم طراحی در ارتباط باشید.

5_پس از اتمام طراحی جلد شما، جلد در تاپیک دریافت جلد قرار می‌گیرد و شما تگ می‌شوید می‌تونید جلدتون رو از اونجا دانلود کنید و در تاپیک رمان تون قرار بدید.

سپاس از همکاری شما

آخرین ویرایش:
حدیثه سادات

حدیثه سادات

مدیر آزمایشی تیم کپیست
مدیر آزمایشی
کاربر VIP انجمن
کپیست
14/8/18
206
245
93
نام رمان : عشق فراموش شده
نام نویسنده : حدیثهn82
ژانر:عاشقانه،پلیسی،کلکلی
خلاصه:داستان درباره دختری شیطون ، قوی و نابغه به اسم آواست. به خاطر عشقش پلیسی این حرفه رو انتخاب میکند. دریکی از ماموریت ها عاشق سرگردی جدی و خشن با شیطنتی ذاتی میشه ؛اما طی اتفاقاتی این عشق به فراموشی سپرده میشه.
در پایان چه اتفاقی میفتد ؟
تنها یک چیز این رامشخص میکند تقدیر...تقدیری که رقم میخورد تا پایان هرقصه ای را آشکار کند.

Siavash

Siavash

مدیر بازنشسته کل سایت
مدیر بازنشسته
1/8/18
328
3,916
93
نام رمان : عشق فراموش شده
نام نویسنده : حدیثهn82
ژانر:عاشقانه،پلیسی،کلکلی
خلاصه:داستان درباره دختری شیطون ، قوی و نابغه به اسم آواست. به خاطر عشقش پلیسی این حرفه رو انتخاب میکند. دریکی از ماموریت ها عاشق سرگردی جدی و خشن با شیطنتی ذاتی میشه ؛اما طی اتفاقاتی این عشق به فراموشی سپرده میشه.
در پایان چه اتفاقی میفتد ؟
تنها یک چیز این رامشخص میکند تقدیر...تقدیری که رقم میخورد تا پایان هرقصه ای را آشکار کند.
طراح:
@فاطمه مرادی

نفس موسوی

نفس موسوی

مدیر تالار ویرایش
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
کاربر VIP انجمن
نویسنده انجمن
ویراستار انجمن
9/8/18
935
7,726
93
نام رمان :بعد از آن شکست
نام نویسنده:نفس موسوی
ژانر:عاشقانه_غمگین

خلاصه:
آیلار دختری از تبار سرشکستگی دختری که در سن کم تنها و افسرده می شود
و در سن کم عشق چندین ساله خود را از دست می دهد
آیلار دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد به پوچی رسیده است
باید دید که آیا به زندگی بر می گردد؟؟؟چه کسی به او امید میبخشد ؟؟؟؟
رمان ژانری عاشقانه دارد و تداعی گر عشق بین یه دختر کم سن و سال و مردی پخته است

پیوست ها

آخرین ویرایش:
Siavash

Siavash

مدیر بازنشسته کل سایت
مدیر بازنشسته
1/8/18
328
3,916
93
نام رمان :بعد از آن شکست
نام نویسنده:نفس موسوی
ژانر:عاشقانه_غمگین

خلاصه:
آیلار دختری از تبار سرشکستگی دختری که در سن کم تنها و افسرده می شود
و در سن کم عشق چندین ساله خود را از دست می دهد
آیلار دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد به پوچی رسیده است
باید دید که آیا به زندگی بر می گردد؟؟؟چه کسی به او امید میبخشد ؟؟؟؟
رمان ژانری عاشقانه دارد و تداعی گر عشق بین یه دختر کم سن و سال و مردی پخته است
طراح:
@فاطمه انصاری

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.