معرفی بازی Lego Marvel Super Heroes

  • شروع کننده موضوع Haavush Rad
  • تاریخ شروع
Haavush Rad

Haavush Rad

مترجم آزمایشی زبان انگلیسی
تیم ترجمه
31/3/19
298
497
63
بازی Lego Marvel Super Heroes
یکی از بازی‌های کمیک بوکی که عنوانی تمام عیار برای سرگرم کردن کودکان است و همچنین لبخند را بر روی لــ*ب‌های گیمرهای بزرگ‌تر نیز خواهد نشاند.بازی Lego Marvel Super Heroes شاید از جهت قرار دادن ابرقهرمان‌های مختلف در یک بازی، از تمامی بازی‌های کمیک بوکی تاریخ سرتر و جلوتر باشد. بازی دارای بیش از 50 شخصیت مشهور کمیک بوکی، متشکل از قهرمانان، شخصیت‌های منفی، شخصیت‌های فرعی و غیره است که هر کدام از آن‌ها دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند و این بازی ساده لگویی می‌تواند ساعات فراوانی از وقتتان را به خود اختصاص دهد و باز هم خسته کننده نشود.

بازی‌های کمیک بوکی
 

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.