قوانین میدان نبرد

  • شروع کننده موضوع Siavash
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Siavash

Siavash

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
1/8/18
317
3,265
93
26
بسم تعالی
سلام خدمت پادشاهان و ملکه های سرزمین خیالی...
پادشاهان و ملکه های عزیز به قوانین نبرد توجه نمایید:1_هر دو هفته یک بار دو سرزمین می‌بایست با هم به نبرد(خیالی) بپردازند‌.

2_هر پادشاه یا ملکه ای که می‌خواهد با سرزمینی به نبرد بپزدازد، می‌بایست یک نامه برای دعوت به نبرد به سرزمین مقابل بفرستد، و سپس با فرستادن نامه به سرزمین های دیگر از آن ها تقاضای نیروی کمکی کند.

3_سپس پادشاه یا ملکه ای که برای نبرد اقدام کرده است، وارد میدان نبرد شده و تاپیکی با این نام می‌زند:مثال
میدان نبرد سرزمین گلادیاتورها و سرزمین جنگجویان


درپست اول نام سربازان و فرمانده سربازان را اعلام می‌کند و ایجاد موضوع را می‌زند. سپس تاپیک نبرد را برای سرزمین مقابل می‌فرستد.سرزمین مقابل چه نیروی کافی داشته باشد چه نداشته باشد مجبور به شرکت در نبرد است‌.


4_پادشاه یا ملکه ای که نامه ی دعوت به نبرد را دریافت کرده است می‌تواند از سرزمین های دیگر با فرستادن نامه تقاضای نیروی کمکی کند.

5_پس از دریافت لینک تاپیک نبرد وارد تاپیک شده و در پست اول فرمانده و سربازان را معرفی می‌کنید و سپس شروع به نبرد(خیالی)شوید.

6_هر نبرد می‌بایست بین4تا6روز به طول بی‌انجامد.

7پس از اتمام نبرد، به سرزمین برنده یک ستاره داده می‌شود. هر زمان تعداد ستاره های یک سرزمین به10عدد برسد، به آن سرزمین نشان لیاقت داده می‌شود و دوباره همان روال را از اول انجام می‌دهید.

تیم سازماندهی سرزمین خیالی
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.