اطلاعیه قوانین فروشگاه رمان ناول کافه

  • شروع کننده موضوع immortal
  • تاریخ شروع
immortal

immortal

کاربر انجمن ناول کافه
عضو انجمن
10/3/19
41
453
53
سلام وقت بخیر نویسندگان عزیز ناول کافه...
دوستان همانطور که می‌دونید ناول کافه شرایطی برای نویسندگان مهیا کرده که می‌تونند برای چاپ رمانشون اقدام کنند. حالا بازم کادر مدیریتی با یک ایده جذاب دیگه برای نویسندگانش اومده، نویسندگانی که برای چاپ رمانشون درخواست دادند و رمانشون برای چاپ تایید نشده می‌تونند همینجا و در همین تاپیک درخواست فروش رمانشون رو کنند.
شایان ذکره که همه رمان ها برای فروش تایید نخواهند شد‌. دوستانی که قصد فروش رمانشون رو دارند و می‌خوان از طریق نویسندگی درآمد کسب کنند با توجه به شرایط زیر درخواست خود را اعلام کنید:

1_حتما و حتما رمان شما در ناول کافه تایپ شده باشد.

2_ابتدا رمان رو تمام کنید و سپس درخواست فروش بدهید.

3_قبولی شرایط قرار دادی که بین مدیریت انجمن و نویسنده بسته می‌شود الزامیست.

4_حتما رمانتون باید تگ منحصر به فرد داشته باشه و از همه لحاظ عالی باشه.


سوالی داشتید در پروفایل یا خصوصی بنده بپرسید در اینجا فقط برای فروش درخواست بدید.
تمامی موارد فروش و... در متن قرارداد قید می‌شود و با نویسنده همه چیز طی می‌شود.


با تشکر سرپرست بخش کتاب​
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.