اطلاعیه ``قوانین انجمن ناول کافه``

  • شروع کننده موضوع SPRING
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
SPRING

SPRING

موسس سایت
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
9/8/18
610
11,063
93
23
بسم تعالی

همان طور که می‌دانید هر انجمن و سایت قوانین مختص خودش را دارد و کاربران می‌بایست آن را رعایت کنند.

قوانین سایت ما به صورت زیر می باشد این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغییر كند .

1.در صورتی که کاربری از قوانین پیروی نکرده ، ابتدا به کاربر تذکر داده میشود ودرصورتی که تکرار شود حساب کاربری و آی پی شخص متخلف بسته می شود .


2.استفاده از مطالب ســـیاســـی و غیراخلاقی ممنوع و اکانت شخص مسدود خواهد شد.

3.كاربران باید قبل از ایجاد تاپیك و فعالیت در انجمن قوانین انجمن را مطالعه كنند .

4.کاربران در پست های خود و یا دیگران استفاده از کلمات توهین امیز خودداری کنند

5.هرکاربر فقط 1 بار توانایی ثبت نام در فروم را دارد. در صورت مشاهده چندین عنوان برای یک کاربر، به شدت برخورد خواهد شد. و در صورت مشاهده اخراج خواهد شد.

6.نام کاربری افراد نباید دارای کلمات رکیک و دور از شان باشد

7.از کاربران تقاضا میشود در صورت مشاهده پستی خلاف قوانین فوق، با دکمه "گزارش" این مطلب را به مدیران گزارش دهند.

8.هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است.

9.در صورتی که مایل به کپی کردن مطلبی از سایتی دیگر (فارسی یا غیر فارسی) می باشید، حتماً منبع دقیق آنرا به صورت لینک ذکر کنید. همچنین در صورت امکان، نام نویسنده اصلی را نیز در انتهای مطلب بیاورید. به محض مشاهده مطالب بدون منبع، ابتدا به شخص تذکر داده می شود در صورت ادامه این روند به صورت پیاپی از سوی کاربر و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر بدون تذکر مجدد به مدت یک ماه قطع خواهد شد.

10. تایپ انگلیسی (فینگلیش) ممنوع می باشد در صورت مشاهده به كاربر مربوطه تذكر داده خواهد شد و پست کاربر پاک می شود .

11.مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود کاربر می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

12.لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمن ها ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل 8.مربوط به سیاست ، مذهب و یا تمسخر قومیت و ادیان و ... خودداری كنید كه در این صورت ، دسترسی كاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

13.ازقراردادن مطالب وعکسهایی که موجب ف*ی*ل*تر شدن انجمن میشود خودداری کنید درصورت مشاهده حذف خواهند شد

14. تبلیغ کانال تلگرام به هر نحوی ( پیغام خصوصی ، چت روم ، پیغام پروفایل ، امضا ، پیغام وضعیت ) و ... غیر مجاز هست و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .

کلیه قوانین فوق لازم الاجرا بوده و در صورت تخلف برخورد خواهد شد.
 
SPRING

SPRING

موسس سایت
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
9/8/18
610
11,063
93
23
قوانین عمومی سایت :


1. در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و هر قشر یا فرد ، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.


2. بحث در مورد دين ، سياست ، مذهب ، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن ( چه موافق و چه مخالف ) تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.


3. بحث ها و عقاید شخصی و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون انجمن حل کنید.4. چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.


5. هرگونه تبلیغات در سایت توسط کاربر ممنوع می باشد.6. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید. اجازه مطرح کردن اتهامات صحیح یا نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهیم.


10-شماره، آیدی و... گرفتن و دادن در چت باکس ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.


11-کاربرانی که آیدی و شماره رد و بدل می‌کنند توجه داشته باشن در هنگام بروز مشکل برای شما انجمن ما هیچ گونه مسئولیتی در این موضوع را قبول ندارد.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.