فیلم مروارید سیاه

  • شروع کننده موضوع Hmrz.shd
  • تاریخ شروع
Hmrz.shd

Hmrz.shd

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
25/3/19
2,261
20,390
113
زمین والیبال...
سریال ترکیه ای siyah inci (مروارید سیاه )در سال 2017 و از کانال استار تیوی (star tv) ترکیه به کارگردانی Erol Özlevi و نویسندگی Yekta Torun و با بازی بازیگران مشهور ترکیه ای Tolgahan Sayışman (کنان) ، Hande Erçel (هازال) و Berk Hakman (وورال) و در بیست قسمت حدودا دوساعته پخش شد.
خلاصه سریال ترکیه ای مروارید سیاه
خلاصه سریال ترکیه ای مروارید سیاه

خلاصه سریال ترکیه ای مروارید سیاه
هازال در یکی از شهرهای کوچک استانبول به همراه مادر و ناپدری و خواهرنانتی اش زندگی میکند و مدت هاست که عاشق پسر ماهیگیری به نام کنان است این دو رابطه ی عاشقانه ای با هم دارند و پدر هازال راضی به این ازدواج نمیشود تا اینکه یک شب پس از بارها خواستگاری رفتن کنان ، مادر هازال راضی به این ازدواج شده و این دو را نامزد اعلام میکند .
siyahinci مروارید سیاه ی است که در اعماق دریا قرار دارد و داستان آن را اینگونه بیان میکنند که هر عاشقی که برای به دست آوردن آن و هدیه دادن آن به معشوقش به اعماق دریا میرود یا مروارید را پیدا نمیکند ویا اینکه دیگر به ساحل باز نمیگردد اما کنان که ماهیگیر است و از کودکی در دریا بزرگ شده بعد از بارها تلاش این مروارید را به هازال هدیه میکند . هازال در یک شرکت خدماتی که مالک آن وورال است کار میکند و روز تولد وورال به عنوان خدمه به آن جشن میرود . وورال شخصیتیست که دچار اختلالات روانیست و همسرش را سال ها پیش از دست داده در روز جشن تولدش هازال را میبیند و از شباهت زیاد میان همسر سابقش و هازال تعجب میکند.

خلاصه سریال ترکیه ای مروارید سیاه
خلاصه سریال ترکیه ای مروارید سیاه

همواره در ادامه داستان میبینیم که وورال ، هازال را مجبور به ازدواج با خود کرده و کنان را در حالی که به پاهایش سنگی سنگین وصل کرده به اعماق دریا می اندازد. در ادامه داستان کنان به عنوان شریک کاری وورال به زندگی هازال وارد شده و...