اطلاعیه فروشگاه ناول کافه افتتاح شد

• شروع کننده موضوع Niku
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Niku

Niku

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
طراح انجمن
ویراستار انجمن
18/8/18
1,426
13,007
113
MSHD
عجیب نیست که یک کتاب بعد از چندین بار خوندن چاق‌تر می‌شه؟ انگار که چیزی‌هایی لابلای صفحه‌ها بعد از خوندنشون جا می‌مونه، چیزهایی مثل احساسات، افکار، صداها، بوها...
سلام ناولیای عزیز♥
میدونین"همیشه دلم می‌خواست ذوقی که تو نوشته‌هام و داستانام هست رو به بقیه هم منتقل کنم، حالا بماند که یه وقتایی این ذوق با غم و گاهی هم شادی همراه‌اس، اما مهم این بود که دیگران هم لذتی که من از یه داستان می‌برم رو ببرن، خیلیامون اهل نوشتن هستیم، خیلیامون هم اهل خوندن رمان نویسنده‌های دیگه، حالا چه این رمان طنز باشه، چه عاشقانه، چه تراژدی
خوشبختانه ناول کافه این بستر رو فراهم کرده واسه همه آدمایی که ذوق نوشتن و مشتاق به خوندن رمان و هستن.

⭐مژده مژده⭐
فروشگاه ناول کافه افتتاح شد :inlove:
مجموعه بزرگ ناول‌کافه تصمیم گرفته‌ است تا قدمی بزرگ برای پیشرفت رمان و رمان نویسی بردارد.

دوستان همون‌طور که می‌دونید ناول کافه شرایطی برای نویسندگان مهیا کرده که می‌تونند برای چاپ رمان شون اقدام کنند، حالا بازم کادر مدیریتی با یک ایده جذاب دیگه برای نویسندگانش اومده، نویسندگانی که برای چاپ رمان شون درخواست دادند و رمان شون برای چاپ تایید نشده می‌تونند به لینک زیر مراجعه کنند
شایان ذکره که همه رمان ‌ها برای فروش تایید نخواهند شد‌. دوستانی که قصد فروش رمان شون رو دارند و می‌خوان از طریق نویسندگی درآمد کسب کنند با توجه به شرایط زیر درخواست خود را اعلام کنید:

1_ رمان شما فقط در ناول کافه تایپ شده باشد.

2_ابتدا رمان رو تمام کنید و سپس درخواست فروش بدهید.

3_قبولی شرایط قرار دادی که بین مدیریت انجمن و نویسنده بسته می‌شود الزامیست.

4_حتما رمان تون باید تگ منحصر به فرد داشته باشه و از همه لحاظ عالی باشه.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

✨مقدمتان بوسه باران دلبران✨

♥کادر مدیریت ناول‌کافه♥

وضعیت
موضوع بسته شده است.