شوخی دیوید بکام با نیمار: باید در قراردادی 10 ساله به اینتر میامی بیایی و پول زیادی هم پرداخت نخواهیم کرد!

HAZELNUT

HAZELNUT

مدیر تالار ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
22/9/18
4,238
17,401
113
مازندران
در یک گفتگوی دوستانه، نیمار قبول کرد که به تیم دیوید بکام در امریکا برود!

اینتر میامی که بخشی از سهام آن متعلق به دیوید بکام است، در تاریخ اول مارس اولین بازی خود را در لیگ MLS انجام خواهد داد. استادیوم لوکس و اختصاصی این تیم در سال 2022 آماده می شود و فعلا اینتر میامی بازی های خود را در لاکهارت استادیوم برگزار خواهد کرد. دیوید بکام و نیمار اخیرا در کانال یوتیوب OTRO با هم گفتگویی جالب و دوستانه داشتند. بکام رو به نیمار گفت:
امریکا موقعیت پیشرفت زیادی دارد زیرا در ورزش های زیاد دیگری نیز آنها در رده اول، دوم یا سوم هستند. فوتبال در امریکا به سرعت در حال پیشرفت است و فکر می کنم موقعیت خوبی است تا بازیکنان بزرگ در امریکا بازی کنند. بنابراین به تو یک تکه کاغذ می دهم تا آن را امضا کنی. یک کاغذ سفید را امضا می کنی. این قرارداد تو با اینترمیامی است و مدت قرارداد 10 سال خواهد بود. پول زیادی هم به تو پرداخت نخواهیم کرد.
نیمار پیشنهاد بکام را قبول کرد و جواب داد:
قبول است. قبول است. من بودم که خواستم در تیم او بازی کنم. من این را می خواهم. قبلا هم به دیوید گفته ام. به او گفتم یک روز آنجا بازی خواهم کرد. فکر می کنم موقعیت خوبی برای امریکا است تا فوتبال خود را پیشرفت دهد. همانطور که قبلا گفتم، من قبلا با دیوید قراردادم را امضا کرده ام. چند سال دیگر آنجا بازی خواهم کرد. ما در این جریان با هم هستیم. او رئیس من است.
 
  • لایک
Reactions: mahan hashemi