ساحری تیغ ها

  • شروع کننده موضوع جغد برفی
  • تاریخ شروع
جغد برفی

جغد برفی

مترجم زبان انگلیسی
مترجم انجمن
13/1/19
13
44
13
28
یزد
wikiroleplay.ir

نویسنده: مارگارت راجرسون
تاریخ انتشار: 4 ژوئن 2019
ناشر: مک الدری بوکس
خلاصه:
همه ساحران شرورند. الیزابت در تمام عمرش این را می دانسته است. او یک بچه سر راهی بوده و در یکی از کتابخانه های بزرگ اوسترنیر و در میان ابزارهای ساحری، گریمویرهای شومی که در قفسه ها نجوا می کنند و زیر زنجیرهای آهنی می لرزند، بزرگ شده است. آنها اگر آزاد شوند تبدیل به هیولاهای ترسناکی از جنس جوهر و چرم می شوند. الیزابت امیدوار است یک نگهبان شود، مسئولیت دفاع از کشور در برابر قدرت آنها را به عهده بگیرد.
بعد یک خرابکاری حطرناک ترین گریمویر کتابخانه را آزاد می کند. تلاش ناامیدانه الیزابت او را درگیر جرم می کند، و او از خانه اش به پایتخت برده می شود تا در آنجا با عدالت مواجه گردد. الیزابت که کسی را برای پناه بردن ندارد، جز دشمن قدیمیش ناتانیل ثورن، و خادم شیطانی اسرارآمیزش، خودش را گیر افتاده در توطئه ای به قدمت قرن ها می یابد. قرار نیست تنها کتابخانه های بزرگ در آتش بسوزند، بلکه تمام دنیا چنین خواهد شد.
الیزابت در حالی که اتحادش با ناتانیل قوی تر می شود، شروع به زیر سوال بردن تمام افکارش می کند، در مورد ساحرها، در مورد کتابخانه هایی که عاشقانه بود، و حتی در مورد خودش. زیر او قدرتی دارد که هرگز تصورش را نمی کرده است، و آینده ای که هیچ چیز از آن مشخص نیست.
لینک دانلود:
Sorcery Of Thorns
 

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.