خواص ورزش ایروبیک | فواید خوب و بد ورزش های هوازی ایروبیک

HAZELNUT

HAZELNUT

مدیر تالار ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
22/9/18
4,238
17,401
113
مازندران
انجمن ناول کافه

روش های رسیدن به تناسب آئروبیک

رسیدن به سطح بالاتر تناسب آئروبیک می تواند مفرح باشد چون برای انتخاب، فعالیت های زیادی وجود دارد. از میان این گزینه ها می توان موارد زیر را نام برد⬅ پیاده روی، رقص آئروبیک، شنا، اسکی، دو، دو نرم، ورزش آبی، رقص، پارو زدن.

پیاده روی شکل همگانی و مورد پسند ورزش آئروبیک است که ورزشی ساده و ارزان می باشد. تنها چیزی که لازم دارید یک جفت کفش پیاده روی راحت است که اندازه پایتان باشد. حتی می توانید از زمان صرف شده به هنگام انجام فعالیت های آئروبیک معمول نظیر باغبانی یا خانه داری هم بهره ببرید.
 
HAZELNUT

HAZELNUT

مدیر تالار ورزش
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
22/9/18
4,238
17,401
113
مازندران
انجمن ناول کافه

بدنتان را به حرکت درآوردید تا منافع سلامتی آن را تجربه کنید

حال در مورد منافع سلامتی ورزش آئروبیک و نحوه تاثیر آن بر بدنتان آگاه هستید. بگذارید منافع سلامتی آن، الهام بخش شما برای پیگیری رسیدن به سطح بالاتر تناسب آئروبیک باشد. تنها با 30 دقیقه (ورزش آئروبیک) در روز عمر طولانی تری داشته باشید و سالم تر زندگی کنید.

IMG_20191011_192008_034.jpg
 
Ale

Ale

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
19/1/20
4
110
13
ورزش‌ ایروبیک برای بانوان بسیار مناسب است .البته آقایان هم دراین ورزش هستن ولی متاسفانه درکشور ما هنوز جا نیافتاده.

ورزش ایروبیک برای تنها لاغر کردن نیست. افراد لاغر هم می توانند ورزش راادامه بدهند، زیرا برا فرم دادن به بدنشان مناسب است.

باید‌اینم در نظر داشته باشیم ورزش نه تنها برا لاغر یا چاغ کردن یا حتی برای فرم دادن به بدن نیست زیرا ورزش برای همه لازم است برای سلامتی عزیزان تا وقتی درورزش ایروبیک تپش قلب بالا نرود به هیچ وجه چربی سوزی نمی شود.

درهنگام ورزش کردن باید نفس عمیق فراموش نشود وگرنه چربی سوزی نمی شود.

درهنگام بالا رفتن تپش قلب نباید بشینید زیرا این عمل باعث ایست قلبی می شود‌. با درجا زدن وراه رفتن آرام این‌کار انجام شود.

در هنگام ورزش کردن آب خوردن زیاد هرگز فراموش نشود زیرا این عمل بداز لاغر شدن پوست بدنتان شل نمی شود.

برای افرادی که خواهان چاغ شدن هستن یه لیوان شیر با پودر نارگیل فراموش نشود؛ زیرا آبمیوه ها صنعتی بیشتر قندتان را بالا می برد.