***تصاویری از شیک پوش ترین کودکان مدل در جهان***

P

PaRiA

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
18/8/18
2,005
6,115
113
1.دختر 7 ساله ای با نام «Haileigh» یکی از مدل های فشن می باشد. به کت مدل گشاد و خزدار و کفش مد روزی که با آن ست کرده است، نگاه کنید.
http://www.parsnaz.com/news_cats_1048.html

2.«Alonso Mateo» از سالها قبل، یعنی زمانی که تنها یک نوپا بوده، پا به دنیای مد و فشن گذاشته است. هر چه سن او بیشتر می شود، جذابیتش هم افزایش می یابد.

از مدل کت چرم اش گرفته تا شلوار و کفش، او حتی بهتر از خیلی از ستاره های دیگر لباس می پوشد.

3.«Rylee» کودکی سه ساله است که سبک لباس پوشیدن مخصوص به خود را دارد. به مدل عینک، شلوار و دستمال گردنش نگاهی بیاندازید، واقعا منحصر بفرد است.
 
P

PaRiA

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
18/8/18
2,005
6,115
113
4.«James Kicinski McCoy» بر تن دخترش بهترین لباس ها را به تن می کند طوری که تبدیل به یک ستاره در دنیای مد و فشن شده است. به بلوز طرح دار و دامنی که با او ست کرده است، نگاهی بیاندازید.

شاید شما فکر کنید که این لباس ها بهم نمی آید اما این عکس خلاف آن را ثابت می کند.

5.«Kyan» با آن کلاهی که به سر گذاشته، هیچ رقیبی در دنیای مد و فشن نخواهد داشت.

6.«Stella» عاشق لباس های طرحدار است. در کمد او می توانید لباس هایی با طرح های مختلفی چون موز، رژ لــ*ب و پرنده را مشاهده کنید.
 
P

PaRiA

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
18/8/18
2,005
6,115
113
7.«Collette» صاحب دو فرزند پسر است و سعی می کنید همیشه بهترین و به روزترین لباس ها را تن آنها کند. به تصویر «Ryan Gosling»، یکی از فرزندانش که ستاره دنیای مد است نگاهی بیاندازید.

8.این کودک با لوکس ترین لباس ها و اکسسوری هایش، از کیف لویی ویتون گرفته تا کفش های شنل طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

9.اگر به نظر شما چشم های آبی روشن و موهای بلوند به تنهایی برای زیبایی و جذابیت یک کودک کافی نیست، به مدل لباس پوشیدن این کودک نگاهی بیاندازید. واقعا دل هر کسی را می برد.
 
P

PaRiA

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
18/8/18
2,005
6,115
113
10.ست کردن لباس ها و اکسسوری هایی که «Laerta» سه ساله به تن می کند، فوق العاده است طوری که مهارت او در این کار او را تبدیل به یکی از ستاره های مد در اینستاگرام کرده است.

11.آیا با دیدن ظاهر «Gavins» می توانید سن واقعی اش را حدس بزنید؟ او آنقدر در لباس چوشیدن حرفه ای عمل می کند که بیشتر از سن اش نشان می دهد.

12.«Lucas» از نظر خوش تیپی دنباله رو مادرش است. اکسسوری هایی که او استفاده می کند بی نظیر است.

13.«Genesis» با این که تنها سه سال دارد، جزو یکی از خوش تیپ ترین کودکان در دنیای مد و فشن است.