ترفندهای لباس پوشیدن که هر دختری باید بداند

  • شروع کننده موضوع Mlik
  • تاریخ شروع
Mlik

Mlik

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
27/4/19
621
1,283
77
19
جینگیل اباد
لباس پوشیدن کاری است که تمام افراد در طول روز انجام می‌دهند! بنابراین بهتر است نکات و ترفندهای کاربردی در مورد نحوه‌ی صحیح لباس پوشیدن را یاد بگیریم. همه‌ی ما می‌دانیم که همیشه ترفندهایی در مد و استایل وجود دارد که می‌تواند در پوشیدن شلوار جین و کفش‌های پاشنه‌بلند به ما کمک کند. در ادامه سعی داشته‌ایم تا برای خوانندگان این مقاله نکات و ترفندهای کاربردی و جذابی را در این خصوص جمع‌آوری کنیم تا پوشیدن لباس را برای شما راحت‌تر کنیم، پس با ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید.
1- شلوار جین خود را داخل بوتهایتان تا کنید.

8083

اولین نکته‌ای که در این لیست برای شما قرار داده‌ایم این است که به یاد داشته باشید همواره شلوار جین خود را به‌درستی داخل چکمه‌های خود تا کنید. البته اگر شما جزو طرفداران شلوار جین‌های جذب هستید مشکلی با پوشیدن بوت نخواهید داشت اما اگر شلوار شما دم پا گشاد باشد، بالا کشیدن زیپ چکمه‌ها و بستن آن قطعاً برایتان سخت خواهد بود. در تصویر زیر به‌طور کامل نحوه‌ی تا زدن شلوارهایی غیر جذب را برایتان شرح دادهایم

2- حل مشکل خرابی زیپ شلوارتان

8084

همه‌ی خانم‌ها در کمد لباسشان حداقل یک شلوار جین دارند که زیپ آن دررفته و بسته نمی‌شود. این مشکل احتمالاً به علت تنگ بود و یا جذب بودن بیش‌ازحد شلوار شما به وجود آمده است، بااین‌حال برای این مسئله نیز راحل حلی را برای شما در نظر گرفته‌ایم. یک حلقه‌ی قفلی را داخل لوب زیپ شلوارتان گذاشته و آن را نزدیک به دکمه‌ی شلوار خود ببرید با قرار دادن این حلقه روی دکمه‌ی شلوارتان این مشکل به‌راحتی حل خواهد شد.

3- جلوگیری از کوچک شدن لباس‌ها در حین شستشو

8085

همان‌طور که می‌دانید، همه‌ی لباس‌ها را نمی‌توان داخل خشک‌کن قرارداد. برای بسیاری از ما پیش‌آمده که بعد از یک‌بار شست و شوی لباس موردعلاقه‌مان به‌قدری کوچک‌شده است که می‌توان از آن به‌عنوان لباس برای عروسک‌ها استفاده کرد! در هنگام خرید لباس حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که ویژگی استفاده از خشک‌کن را دارا باشند.

4- با پوشیدن چندلایه لباس از شلختگی استایل خود بکاهید.
8086

تقریباً همه‌ی دخترها می‌توانند از این ایده استفاده کنند. برای این کار کافی است بین بافت و بلوز یقه دار خود یک تاپ جذب بپوشید. این کار باعث می‌شود تا استایل شما شلخته به نظر نرسد. همچنین اگر بلوز یقه دار شما مقداری گشاد است این ترفند برای شما بسیار مؤثر خواهد بود.

5- شلوار جینتان را دوباره سایز تن خود کنید
ممکن است شما نیز جزء افرادی باشید که اخیراً کمی اضافه‌وزن پیداکرده و مقداری چاق شده‌اند، در این صورت حتماً می‌دانید که شلوار جین‌های شما تنگ‌شده‌اند، اما نگران نباشید نیازی نیست که کمد لباس خود را دوباره از نو پر کنید. ممکن است با خود فکر کنید که نمی‌توان سایز شلوار جین را تغییر داد اما باید بدانید که می‌توان باکمی کش دادن جین‌هایتان آن‌ها را به‌اندازه‌ای که متناسب سایز فعلی شما باشد، درآورید. برای این کار فقط کافی است که اول‌ازهمه جین‌هایتان را به تن کرده و در همان حال آن‌ها را خیس کنید. همچنین می‌توانید با اسپری کردن آب روی جینتان آن را مرطوب کنید. در حین پوشیدن آن‌ها به مدت 30 دقیقه سعی بر انجام تمرینات کششی داشته باشید. برای مثال می‌توانید تمریناتی نظیر اسکات و یا حتی حالت‌های یوگا را امتحان کنید. پس از نیم ساعت آن‌ها را درآورده و اجازه دهید تا شلوارتان خشک شود. برای حصول نتیجه‌ی بهتر به شما توصیه می‌کنیم این کار را یک‌بار دیگر بعدازآن که جین‌هایتان خشک شدند نیز انجام دهید.

اگر می‌خواهید طول شلوارتان را افزایش دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم همانند دفعه‌ی قبلی آن را مرطوب کرده و سپس روی زمین بگذارید. قسمت کمر شلوار را به‌وسیله‌ی انگشتان پایتان نگه‌داشته و قد شلوار را به سمت خود بکشید. این کار را 10 بار تکرار کنید.






انجمن ناول کافه
 
Mlik

Mlik

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
27/4/19
621
1,283
77
19
جینگیل اباد
6- انتخاب گردنبند مناسب با یقه‌ی لباستان
8087

این نکته ممکن است کمتر موردتوجه شما قرارگرفته باشد اما باید به شما بگوییم، هنگامی‌که جواهراتتان را با توجه به یقه‌ی لباس خود انتخاب می‌کنید، تفاوت قابل‌توجه آن را متوجه خواهید شد. همان‌طور که می‌دانید ناحیه‌ی یقه‌ی پیراهن و لباس شما بیشترین اهمیت را دارد، پس در انتخاب گردنبند مناسب حتماً دقت به خرج دهید.

7- لکه‌ی خوشبوکننده‌ها را از لباستان پاک کنید
8088

این موارد یکی از اتفاقاتی است که به‌دفعات برای افراد اتفاق می‌افتد. هرچقدر هم در پوشیدن لباس خود دقت داشته باشید، این اتفاق ممکن است برای شما پیش بیاید به‌ویژه اگر لباس‌های تیره به تن داشته باشید.

با استفاده از دستمال مرطوب کودکان می‌توانید این لکه‌ها را به‌راحتی بزدایید، پس به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً در همه‌ی موارد همراه خود داشته باشید تا لکه‌های خوشبوکننده‌ی روی پیراهن و لباس خود را کامل از بین ببرید.

8- تا کردن لباس‌ها به‌صورت افقی

8089

همه‌ی ما می‌دانیم که تا کردن تی‌شرت‌ها به‌صورت افقی باعث می‌شود تا به‌راحتی هنگام نیاز، تیشرت موردنظر خود را در کشوی لباسمان بیابیم، در این مورد فقط کافی است به یاد داشته باشید تا قسمت چاپی روی تی‌شرت را به بیرون تا کنید تا تشخیص آن برایتان راحتتر باشد.

9- گشاد کردن کفش با یک روش بسیار ساده

8090

اگر نتوانید از کفش‌های زیبای موجود در جاکفشی‌تان استفاده کنید، عملاً بی‌استفاده و بی‌ارزش خواهند بود. اگر کفش‌های قدیمی شما کمی برایتان تنگ‌شده‌اند به شما توصیه می‌کنیم با استفاده از روش پیشنهادی بپوش‌رو، دوباره آن‌ها را بپوشید!

اول‌ازهمه داخل کیسه‌های پلاستیکی قفلی کمی آب بریزید، سپس هوای موجود در آن را خالی کرده و در آن را ببندید. بعدازاین کار کیسه‌ها را داخل کفش‌هایتان قرار دهید و برای یک‌شب آن‌ها را داخل فریز بگذارید. اگر احتیاج بود می‌توانید چندین دفعه این ترفند را تکرار کنید.

10- استفاده‌ی دوباره از ژاکت‌های کهنه

8091

به شما توصیه می‌کنیم به‌جای خریدن گرم‌کننده‌ی چکمه، کمی خلاقیت به خرج داده و از آستین ژاکت‌های قدیمی خود استفاده کنید. این کار بسیار راحت است، برای انجام آن کافی است آستین‌های ژاکت خود را برش دهید و حتی نیاز نیست تا از سوزن استفاده کنید!




انجمن ناول کافه