تبادل نظر و مباحثه رمان مسکوت | Aram787

• شروع کننده موضوع BaHaR SHaYGaN
  • تاریخ شروع
Toraɴj

Toraɴj

مدیر تیم ترجمه + مدیر تالار نرم افزار + مترجم زبان انگلیسی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
مترجم انجمن
منتقد انجمن
شاعر انجمن
16/6/19
1,495
13,426
113
سلام جانا ممنون بابت نقد سازندتون.
خب راستش شخصیت آتاش سختی های زیادی داشت، شخصیت سولین هم به همین باب، این که من بخوام دو تا آدمی که یکی فوق العاده یک دنده و متکبره و دیگری لجباز و ستیره گر هست توی ذهن خواننده ایجاد کنم یه مقدار کشمکش می خواست. من قبل از این که رمان رو این جا بفرستم برای دوستانم می فرستادم اونا هم لطف می کردن و یه نقد کوتاهی انجام می دادن، من سعی کردم نشون بدم آتاش بعد از اون آتیش سوزی نرم تر شده اما چرا توی ذهن شما همچین چیزی شکل نگرفته قطعا ایراد از قلم منه و من شرمندم. توی اون مهمونی هم حالت آتاش نسبتا هوشیار بود اما بازم بعد از اون رقص و اون ترجمه ی آهنگ توی رفتارش ضعفی دیده نمی شد، حداقل من که سعی کردم همچین چیزی رو نشون بدم.برای مرد متکبری مثل آتاش باید دلیلی بر رفتارش باشه اما خب وقتی که احساساتی توی وجودش شکل بگیره یه مقدار ضعف رفتاری دیده می شه. امیدوارم ضعف قلم من رو به بزرگی خودتون ببخشید:thank-you-smiley:
اختیار دارید دوست عزیز. من بیشتر به عنوان کسی که تمایل به نقد داره رمان شما رو میخوندم اما مجذوب قلمتون شدم. بعد از مدتها داستان بسیار جذاب و پر گره ای هست که به شخصه منو به وجد آورد :icon12: :rose: