تبادل نظر تبادل نظر حول نرم افزار های گرافیکی!

Toraɴj

Toraɴj

مدیر تیم ترجمه+تالار نرم افزار+مترجم زبان انگلیسی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
مترجم انجمن
شاعر انجمن
منتقد آزمایشی
16/6/19
1,379
11,399
113
سلام ناول کافه ای های عزیز!
من برگشتم با یه تاپیک تبادل نظر دیگه! (این شروع شما رو یاد کسی نمیندازه؟! :sisi1:)
پیش از هر چیز از شرکت شما در
تبادل نظر نرم افزار های ارتباطی تشکر میکنم :rose: میتونید پیشنهاداتتون رو توی پروفایل من مطرح کنید.:flowersmile:
مدت زیادی بود تصمیم داشتم تاپیکی بزنم تا درباره نرم‌افزار های گرافیکی ای که استفاده میکنیم با هم صحبت کنیم و اونها رو بهم دیگه معرفی کنیم. این روزا کمتر پیدا میشه کسی که حتی برای یه استوری ساده اینستاگرامی عکس ادیت نکنه(حالا از همین ادیتای کوچولو گرفته تا خفن هایی که هدر و بنر سایت میزنن و دیزاین نرم افزارهای مختلف رو انجام میدن..!)تقریبا هممون از نرم افزار های گرافیکی استفاده میکنیم. شما از چه نرم افزارهایی استفاده میکنید؟ استفاده‌تون ازشون به چه صورته؟ چه نرم افزار های گرافیکی رو تا بحال استفاده کردید که دوست دارید دیگران هم اونها رو بشناسن و استفاده کنن؟ چه ترفندهای خاص و نابی رو برای کارهای گرافیکی‌تون-از معمول تا غیر معمول!-استفاده میکنید؟
حالا میخوام براتون یه داستان تعریف کنم از همین ترفند های غیر معمول.:bee-smiley: خود من در ایام طفولیتم قبل از اینکه فتوشاپ و ایلسترایتور رو نصب کنم رو سیستم شخصیم، تو preview (برنامه پیش فرض مک) عکسامو کراپ میکردم، تو power point (بله درست خوندید! پاورپوینت!) بهشون افکت میدادم، توی Photos (پیش فرض مکینتاش) با healer جاهایی که نمیخواستم رو از تو عکس محو میکردم، بعد اگر میخواستم روش متن هم بذارم یه دور یه متن تو پاور مینوشتم بعد که همه اصلاحات لازم رو از لحاظ فونت و رنگ و غیره انجام میدادم، بصورت تصویر ذخیره میکردم بعد بک گراندش رو حذف میکردم. بعد مینداختم رو اون عکس پیکسل به پیکسل شده که از هفت خوان رستم گذشته بود خودش هم:)) تهشم باز اصلاح رنگ رو با preview عزیز انجام میدادم.:big-grin:
ولی کاری که توش خلاقیت باشه هیچوقت زمین نمیخوره، هر چقدر هم امکانات کم باشن.:naughty2: با همین دیوونه بازیا تا الان ادیت هایی زدم که با فتوشاپ نتونستم به اون قشنگی درشون بیارم.:1044043110: «نتیجه اخلاقی: اگر کاری رو دوست دارید انجامش بدید!»:icon12::wink:

اگر شما هم از این داستانا دارید حتما بگید برامون و یادتون نره اسم نرم افزار رو ذکر کنین! و بصورت خاص از طراح‌های عزیز دعوت میکنم افتخار بدن و ما رو از تجربیاتشون بهره مند کنن;)

مثل همیشه شرکت در این تاپیک برای همه آزاده.
و اسپم(جواب همدیگه رو دادن)در صورتیکه یادمون نره هدف تاپیک چیه اشکالی نداره:‌)

Toraɴj -مدیر تالار نرم افزار ناول کافه