تاپیک بحث و بررسی مدرسان

Hmrz.shd

Hmrz.shd

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
25/3/19
2,262
20,387
113
زمین والیبال...
به نام خداوند نامیرا
*مدرسان عزیز این تاپیک به منظور مشکلات شما ایجاد شده. شما هر مشکلی در عرصه تدریس دارید میتونید در این تاپیک اعلام کنید تا بررسی بشه.
*گزارش کارهاتون اگر دیر بشه در همین تاپیک اخطار میخوره.
*دانش اموخته ای از شیوه تدریس و رفتاری شما ناراضی باشه تاکید می کنم که در همین تاپیک در پیش چشم کاربران دیگه اعلام میشه
*اگر غیبت داشته باشید بدون اطلاع قبلی به مدت بیش از یک ماه اینجا تذکر میگرید.
*می توانید انتقادات و پیشنهاداتتون رو در همین جا اعلام کنید.
|مدیریت اکادمی زبان|
Hamraz.mb
*انجمن ناول کافه*

Hmrz.shd

Hmrz.shd

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
25/3/19
2,262
20,387
113
زمین والیبال...
سلام..
من جدا دیگه نمی دونم چی بگم ..مدرسان عزیز این اصلا درست نیست که من بیوفتم دنبالتون که اقا، خانوم، گزارش کار ،گزارش کار، گزارش کار، من اصلا نباید تذکر بدم ،یعنی تذکر دادن در شان مدرسان اکادمی من نیست اینقدر از نظر من ارزش والایی دارن، پس این دیگه تذکر اخر باشه تا اخر هفته دفتر کارهاتون تکمیل نباشه بدجور دلخور میشم.
ممنون :rose:
Hamraz.MB
|•مدیریت اکادمی زبان•|

Hmrz.shd

Hmrz.shd

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
25/3/19
2,262
20,387
113
زمین والیبال...
سلام.
مدرسان یه تصمیم جدید گرفته شده که هر مدرسی، فرقی نداره هر مدرسی باید به صورت کاملا جداگانه در زبان خودش یک تاپیک اموزشی عمومی بزنه در ویژگی های مختلفه:
ویژگی ها:
ویژه مهاجرت
ویژه آزمون
ویژه سفر
ویژه تربیت مدرس
دوره تخصصی
ویژه مکالمه
تنها در صورتی مدرس ازمایشی رنگ رسمی میگیره که یک کلاس عمومی تکمیل شده داشته باشه..
در هر ماه هم باید کلاس هاتون رو اپدیت کنید مثل گزارش کار نباشه که کلی حرص بخورم بیوفتم دنبالش، سطح مسئولیت خودتون رو هم ببرید بالا تا روند کار پیشرفت کنه.
Hamraz.MB
|•مدیریت اکادمی زبان•|

Hmrz.shd

Hmrz.shd

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
25/3/19
2,262
20,387
113
زمین والیبال...
مدرس ازمایشی عزیز: Eli0098
به کادر مدرسان خوش اومدی..
به نیکو جان(Niku) در خواست کاور دفتر کار بده..
تا ماه بعدی شاهد تاپیک اموزش عمومیت باشم :rose:
Hamraz.MB
|•مدیریت اکادمی زبان•|

Hmrz.shd

Hmrz.shd

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
25/3/19
2,262
20,387
113
زمین والیبال...
سلام.
من یه نکته ای رو برای اولین و اخرین بار میگم و دیگه هم تکرار نمی کنم بلکه برخورد می کنم.
اینکه من برای مدرسان ازمایشی ناظر میزارم صرفا جهت این نیست که از روی بیکاریه و از روی خوشیو فلان.
شما مسئولی در برابر خودت، دربرابر اون هنر جویی که زیر دستت داره اموزش میبینه در برابر من و در برابر ناظری که وقتشو داره میده به تو..
اینکه با بی مسئولیتی تمام باید بیوفتم دنبالتون که چرا هنوز گزارش کارت به ناظرت تحویل داده نشده یعنی هنوز خیلی کار دارید و جای تاسفه.
این بحث همینجا تموم میشه، دیگه نباید ببینم، اگه ببینم دیگه نه عصاب خودمو خورد می کنم و به ناظر هم میگم که از گروهی که با مدرس داره ترک بزنه..
این هجم از بی مسئولیتی یعنی هنوز به درد کادر مدرسین نمی خوری.
من یک بار گفتم که احترام خاصی برای مدرسانم قائل هستم، ولی وقتی خلاف قوانین عمل میکنن و من رو پیش ناظر ها زیر سوال میبرن دیگه نمی تونم تحمل کنم.
دفعه بعدی تگ می کنم رو در رو میگم.
روز خوش!
hamraz.mb
|.مدیریت اکادمی زبان.|