اطلاعیه ``تاپیک اعلام نام اخراج شدگان``

  • شروع کننده موضوع Siavash
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Siavash

Siavash

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
1/8/18
322
3,375
93
26
milk
Aysan
tara
arsha

همیشه

مولتی اکانت، تبلیغ، کپی زدن آثار دیگران


شب همگی بخیر...
چند کلمه حرف دارم با انجمنی که یک کاربر رو برای جاسوسی به انجمن ما فرستاده اول از همه خوشحالیم که این انجمن از پیشرفت ناول کافه میترسه که این تصمیم احمقانه رو گرفته.
دوم اینکه خانوم ملیکا، تارا، آیسان یا آقای آرشا که حتی معلوم نیست اسمت چیه! با سیستم زنفور اشنایی نداری؟ نمیدونی هرکی بیش از یک اکانت داشته باشه توی سیستم براش ثبت میشه؟ شما خیلی وقت پیش تحت نظر بودی تمام اکانتات!
انجمنxکه اسمت رو نمیارم انجمنی هستی که تمام کاربرانت رو از کاربر دزدی به دست اوردی و انجمنت هم هیچ چیز خاصی نداره و انجمنت تا به الان فقط به دلیل دور زدن قوانین مونده ، آخرین اخطارمون رو خیلی وقت پیش به شما دادیم که گویا فکر کردید چون چیزی نمیگیم قدرتی نداریم انجمن ما تا به الان با نیروی خاص خودش پیش رفته هیچ کاربر،مدیر دزدی نداشتیم توی انجمن های دیگه تبلیغی نکردیم و حالا شما با فرستادن یک جاسوس ابله که حتی یک اشنایی کوچیک با سیستم زنفور نداره و شروع کرده به کپی زدن از انجمن های دیگه که مثلا اسم ناول کافه رو خراب کنه و یا با دنبال شوهر گشتن توی یک انجمن ادبی انجمن رو زیر سوال ببرید و باز گزارش های الکی بزنید؟ نه جانم خبری نیست گویا تیم مدیریتی ما رو دست کم گرفتید با شمایی که نمیدونید رقابت منصفانه یعنی چی باید طور دیگه ای رفتار بشه اخطارهای ما که اثری نداشت امیدوارم انجمنتون بدور از هیچ چیزی و مثل قبل با کاربر دزدی و مدیر دزدی موفق باشه.
 
Siavash

Siavash

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
1/8/18
322
3,375
93
26
azargoshasb

دائم
تبلیغ انجمن دیگر در خصوصیوقت بخیر، بارها و بارها گفتم وقتی ناول کافه فعالیت می کنید به قوانین انجمن ما احترام بذارید و تبلیغ نکنید حداقل یک انجمنی رو تبلیغ کنید که ارزش بن شدن رو داشته باشه نه انجمنی که سالی یک بار یک کاربر به زور انلاین میشه!
 
Bahar FTH

Bahar FTH

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
9/8/18
363
5,182
93
23
نام کاربری: Nazli
مدت: دائم
علت: تبلیغ انجمن شخصی

هربار با امید بردن حداقل یک کاربر از انجمن ناول کافه به انجمن بی در و پیکر و معلق خودتون که یه روز هست یه روز نیست آخرشم مثل قبلی ها به باد فنا میره، میرید پی وی کاربران ما جهت تبلیغ اما متاسفم که باید بگم ناول کافه علاوه بر مدیران وفادار کاربر وفادار هم زیاد داره. هستن یه عده ای این وسط که حزب بادن و با هر حرفی جهتشون عوض میشه اما اکثریت دست پرورده خودمونن و میدونن ما با تبلیغ و نامردی بالا نیومدیم (البته عده ای هم تلاش ستودنی داشتن انگ مبلغ بودن به ما بزنن که سر آخر مدرکی نتونستن براش ارائه بدن!!!) پس اجازه نمیدن زیاد این وسط جولون بدید. انقدر به کاهدون نزنید، بخاطر خودتون میگم، انجمن دوروزه که این حرفا رو نداره:wink:
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.