+*+*تاریخچه جادوگران ( اصل کامل )*+*+

  • شروع کننده موضوع Tannaz
  • تاریخ شروع
Tannaz

Tannaz

مدیر تالار سرگرمی + مدیر سرزمین خیالی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
21/8/18
1,299
8,105
113
جادوگرها اولین تغییر یافتگان هستن .

۱۰ قرن پیش اولین جادوگر که به جادوگر اعظم معروف کسی نبود جز ((لرد فولاریک والیجری)). قبل از لرد خیلی جادوگر های نیمه حرفه ای بودند ولی لرد تنها جادوگری که بر علیه خرافات انسان های عادی قیام کرد . لرد به شدت با جنگ مخالف بود و سعی میکرد انسان های عادی رو به سمت خودش بکشه و با هم در صلح باشن ولی متاستفانه به خاطر کشته شدن جفت الفای سفید به دست انسان های عادی دیگر لرد توانایی کنترل تغییر یافتگان رو نداشت بنابراین برای حفظ نسل جادوگران به جنگ پرداخت . سالها بعد از جنگ لرد میخواست که افسانه های انسان ها از بین بره و بلاخره بعد از سالهاا موفق شد که همه قوم ها رو راضی به فراموشی انسان های عادی کنه چون نمی خواست که در اینده نسل های بعدی در مورد اون قتل عام خونین باهم بیشتر از این درگیر بشن ، چون فقط انسان ها نبودند که کشته شدن بلکه قوم های تغییر یافتگان هم به قوم های دیگر رحم نمیکردن و هر کی که جلو دارشون بود قتل عام میکردند .

نیم قرن بعد از فاجعه قتل عام بینگ بنگ لرد تصمیم به ازدواج با یک گرگ اصیل رو گرفت و با استفاده از جادوی ارغوان سرخ گرگ رو به انسان تبدیل کرد . با اینکه با مخالفت های زیاد گرگینه ها مواجه شد ولی باز هم کوتاه نیومد به خاطر عشقی که به گرگ داشت .

لرد در طی سالها در همه زمینه های جادوگری به درجه بالایی رسید بود تا جایی که توانایی ساخت جام جاودانگی که معروف به جام فازوسکی رو با کمک ملکه مارماراها داشت باشه .

لرد با کمک جام تا ۶ قرن بر جادوگران حکم فرمایی کرد که به خاطر تسلت بر همه جادوهای چهار عنصر جادوگری به جادوگر اعظم معروف شد اما متاستفانه به خاطر لایق نبودن پسر ها ارشدش برای جانشینی کوچک ترین دخترش که سومین دختر از سومین همسرش بود رو جانشین خود کرد که همین باعث خشمگین شدن همسر اولش میراندا ولمنی شد بنابراین میراندا برخلاف خواسته قلبی پسرش کاسپر بر علیه لرد توطئه کرد و با تسلیم کردن پسرش به شیطان ازرومایس خنجر قدرتمندی رو به دست اورد و توانست لرد و دو همسر دیگرش رو به قتل برسون و تا خواست رهبر اینده رو یعنی دختر سومین همسر یعنی وارلینا والیجری رو هم به قتل برسون ، کاسپر جلوی اینکار رو گرفت و مادر خودش رو به دستور وارلینا به زندان نباتی تبعید کرد . بعد از مرک لرد دیگر جادوگر اعظمی متولد نشد که بر هر چهار قدرت احضارگری ، ساحره گری ، جادوگری و کیمیاگری تسلت داشت باشد .

قبل از تبعید میراندا قصد داشت که جام فازوسکی رو برای جاودان کردن پسرش بردار اما بعد از شکست ملکه مارماراها جام رو پس و در سرزمین خود پنهان کرد .
 
آخرین ویرایش:
Tannaz

Tannaz

مدیر تالار سرگرمی + مدیر سرزمین خیالی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
21/8/18
1,299
8,105
113
((کیمیاگران ))


کیمیاگران اکثرا جز طبیب ها یا همون پزشکان هستند . کیمیاگران با طبیعتو جهان خلقت سروکار دارن . مهم ترین کارایی انها در گیاه شناسی و ساخت دارو و طب سنتیه . در کل روحیه های لطیفو زود رنجی دارن. انها به شدت افراد باهوش ، خلاق ، مهربون ، با ملایمت و عاشق هستن . کیمیاگران جز معدود افرادی هستن که اگر قدرت خود را ارتقا بدن بر خلاف اینکه میتونن در رشد گیاهان کمک کنن بلکه میتونن با اون ها حرف بزنن . شاید مسخره برسه حرف زدن با گیاهان ولی بر خلاف این تفسیر به شدت کار جذاب و هیجان انگیزیه . گیاهان به خصوص درختان کهن سال بیشتر از کتاب های تاریخی از قدیمو اتفاقات با خبر هستن و گیاهان تا زمانی که از بین نرن یا جانشونو نگیرن این اطلاعات رو پیش خودشون نگه میدارن . البته هر کیمیاگری توانایی حرف زدن با گیاهانو نداره چون هر نوع گیاه زبان و خلقو خوی خودشو داره و اگر حتی کلمه یا حرکت اشتباهی از کیمیاگر سر بزنه شاید گیاه عصبی و پرخاشگر بشه و اگر سمی داشته باشه باعث مرگ کیمیاگر بشه یا گیاه ناراحت بشه و قهر کنه و به سرعت خشک و بمیره . حالا چرا مرگ گیاه مهمه؟! به این دلیل که هر گیاه خودش به نوع خودش یک تاریخ و اسرار خواصتی رو با خود حمل میکنه و با مرگ هر کدوم شاید خیلی چیز ها مجهول بمونه . به خاطر استعداد کیمیاگران که حرف زدن با گیاهان انها جز بهترین تاریخ نویسان هستن و هر نژادی که در مورد مطلبی از گذشته چیزی نمیدونه به کیمیاگران مراجعه میکنه . البته این رو هم اضافه کنم گیاهان به هر کیمیاگری اطلاعات نمیدن در واقع روند اعتماد و گفتگوی گیاهان با یک کیمیاگر راه چندین ساله است ، چون کیمیاگران حتما باید صلاحیت خود رو به گیاهان منطقه ی خود ثابت کنن ( که اون هم از رسیدگیو اهمیت گیاهان اون منطقه برا کیمیاگر نشات میگیره ) تا گیاه به مرور راز و اسرار های خود را برای کیمیاگر باز گو کنه . کیمیاگران حق ‌نوشتن و یا بازگو کردن مطالب رو بدون رضایت گیاه ندارن وگرنه اگر این اتفاق بیفته به محض بازگشت کیمیاگر به طبیعت منطقه خودش تمامی گیاهان انتقام سختی از اون میگیرن و باعث مرگش میشن . بر خلاف گیاهان حیوانات هم اطلاعات زیادی دارن ولی به خاطر حجم بالای این خاطرات اکثرا انها برای گیاهان قضایاروربازگو میکنن چون گیاهان هرگز هیچ چیز رو فراموش نمیکنن و خود حیوانات اطلاعات بروز رو تا چند ماه پیش خود نگه میدارن . کیمیاگران قابلیت حرف زدن با حیوانات رو ندارن و اگر حیوانی اطلاعاتی هم براشون داشته باشه گیاهان براشون حکم مترجم رو بازی میکنن . هر کیمیاگر دارای یک پری خواست هست که پری با گیاهان منطقه کیمیاگر در ارتباط است و نقش بیسیم یا همون اژیر خطر رو ایفا میکنه . البته پری ها دهانو بینی ندارن فقط با تغییر رنگ با کیمیاگر ارتباط برقرار میکنن . این نوع پری که به جن زاده هم معروف است اگر رامو وفادار نشون به شدت خطر ناک و وحشی هستن . تنها راه وفادار کردن این جن زاده ها که به پارتانول معروف هستن ، سو استفاده نکردن از اعتمادش و بی ریا بودن در مقابل پریه . بعد از وفادار شدن جن ، جن با خلقو خوی کیمیاگر اشنا و همانند او میشود . جن ها شاید به ۲۰۰۰ سال عمر کنند و شاید در طول عمرشون به ۱۰ کیمیاگر با خلقو خوی متفاوت وفادار بشن ولی در صورتی طلسم وفاداریشون میشکنه که صاحبشون بمیره .