بیش از ۳ هزار میلیارد تومان پروژه در گیلان بهره برداری شد

  • شروع کننده موضوع mina_968
  • تاریخ شروع
mina_968

mina_968

مدیر تالار پزشکی و سلامت
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
22/9/18
1,499
1,823
113
21
استان گلستان _ گرگان
رشت- بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی، خدماتی، ورزشی، بهداشتی و درمانی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس رئیس جمهور، در استان گیلان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارشنبه از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور حدود ۵۱ پروژه در حوزه‌های عمرانی، خدماتی، صنعتی، بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های مختلف استان گیلان به بهره برداری رسید. شش طرح نیز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

گفتنی است برای اجرا و بهره برداری از این پروژه‌ها بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

۱۲ پروژه آموزشی و درمانی اعم بیمارستان پیروز و میلاد لاهیجان، بخش ناباروری و بلوک زایمانی بیمارستان الزهرا، بخش BICU بیمارستان ولایت، ایجاد مرکز مهارت‌های بالینی و اورژانس پورسینا در رشت، بخش ICU بیمارستان انزلی و بلوک زایمان در بیمارستان شهید بهشتی انزلی، بلوک زایمانی در بیمارستان شهید انصاری رودسر و بیمارستان امینی لنگرود و بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا از جمله پروژه‌های است که با اعتبار هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال اعتبار احداث و بخشی از پروژه‌های افتتاحی توسط رئیس جمهور، با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت بود.

افتتاح ۱۰ طرح زیرساختی، تولیدی و خدماتی با میزان سرمایه گذاری ۱,۹۱۹ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۴۵۰ نفر و آغاز عملیات اجرایی ۲ پست اسکله جدید با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و ایجاد فرصت شغلی برای ۶۰ نفر از جمله پروژه‌های دیگری است که توسط رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

همچنین بهره برداری ۲ طرح ورزشی شامل دو استخر در ماسال و سیاهکل و گزارش ساخت فاز اول طرح‌های تسطیح و زیرسازی چمن مصنوعی آستارا و آستانه اشرفیه و سالن ورزشی صومعه‌سرا با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان تعدادی از پروژه‌های بهره برداری شده در استان گیلان از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور وزرا و اعضای هیئت دولت بود.

بهره برداری از ۸۴۰ پروژه عمرانی و تولیدی جهاد کشاورزی با اعتبار بیش از ۹۱۲ میلیارد تومان در استان گیلان با اشتغال‌زایی ۳۱۶۳ نفر، افتتاح مجتمع فرهنگی هنری تالار مرکزی رشت با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال که با افتتاح کامل تالار مرکزی رشت ۵۰ تا ۸۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می‌شوند.
 
  • Like
Reactions: BaHaR sHaYgAn

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.