به نظر شما تاپیک چقدر مفید است ؟

  • کم

  • متوسط

  • خوب

  • عالی


نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.
afshinjavan

afshinjavan

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
نکته شماره 196 :
چند سال پیش گوگل برای برقرار کردن ارتباط بهتر با مخاطبین خودش تصمیم گرفت ابزاری را به اسم وب مستر تولز یا ابزار مدیران وبسایت قرار دهد که مدیران بتوانند سایت خودشان را ثبت کنند، ببینند که وضعیتش به چه صورت است و چه قدر این سایت دارد جستجو می شود، چقدر از طریق گوگل دارند کلیک میگیرند و اگر تخلفی کردند از طریق گوگل بتوان به آن ها اطلاع داد.
 
afshinjavan

afshinjavan

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
نکته شماره 197 :
این بستر چند سال پیش خیلی ساده راه اندازی شده اما الآن شده یک سیستم فوق العاده پیشرفته و کامل. شما می توانید ایندکس شدن یا ثبت شدن مطالبتان در گوگل را ببینید ، می توانید به گوگل شکایت بفرستید که مطالبتان دزدیده شده توسط وبسایت دیگر ،می توانید امکانات فوق العادهای را بینید برای ثبت کردن مطالبتان بهصورت استاندارد توی گوگل و حتی می توانید بگویید که کدام مطلبتان مربوط به کدام بخش است و حتی می توانید کشور مقصدتان را مشخص کنید که ایران یا کشور دیگری هست.
 
afshinjavan

afshinjavan

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
نکته شماره 198 :
و حسابی می توانید custom شده و سفارشیسازی شده وبسایتتان را در گوگل ثبت بکنید.
این خیلی مهم است که گوگل هم بفهمد که شما هدفتان چی هست و می خواهد چهکار کنید و می تواند شما را در نتایج بهتری هم نمایش دهد .
 
afshinjavan

afshinjavan

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
نکته شماره 199 :
یک مقدار کار کردن با وب مستر تولز شاید در ابتدای کار سخت و پیچیده بنظر برسد اما اگر باهاش کار کنید و خود گوگل هم آموزشهای خوبی را آنجا قرار داده که می توانید توی هر بخش از آموزشها استفاده کنید و بفهمید که اون بخش چطور کار میکند .
 
afshinjavan

afshinjavan

کاربر ناول کافه
کاربر انجمن
نکته شماره 200 :
بسیار می تواند توی بهبود وبسایت شما کمک کند و بسیار می تواند توی نتیجهگیری و رتبه گیری سایتتان اهمیت داشته باشد و یک ارتباط مستقیم بین شما و بزرگ ترین موتور جستجوگر جهان برقرار می کند که این موضوع می تواند خیلی اهمیت داشته باشد .
 

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.
5.00 star(s) 2 Votes