بیرانوند شگفتی ساز و رونالدو ناكام بازی بود

Elahe_V

Elahe_V

مدیر تالار سرگرمی+تالار عکس+مترجم زبان انگلیسی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
مترجم انجمن
ویراستار انجمن
طراح آزمایشی
22/7/19
5,623
58,740
113
19
16679

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران، مرد شگفتی ساز و كریستیانو رونالدو كاپیتان تیم پرتغال مرد ناكام بازی دیشب (دوشنبه ) بود.

دروازه بان ایران شب گذشته در بازی مقابل پرتغال -كه مقابل اسپانیا و مغرب بازی خوبی داشت- بسیار خیره كننده ظاهر شد.
این سایت اضافه كرد: بیراوند با گرفتن توپ رونالدو تا آخر بازی وی را از دست یافتن به گل و آسوده خاطر شدن تیم پرتغال ناكام گذاشت. و علاوه بر پنالتی رونالدو، چهار بار دروازه ایران را از تهدید به گل بازیكنان پرتغال نجات داد.
'goal' درباره عملكرد رونالدو نوشت: ستاره تیم رئال مادرید مرد ناكام بازی بود و علاوه بر پنالتی كه قرار بود یك گل حتمی برای پرتغال باشد ، سه موقعیت گل دیگر را نیز از دست داد و حتی نزدیك بود در این بازی كارت قرمز بگیرد و اخراج شود.
این سایت ورزشی همچنین تحلیل كرد كه رونالدو سه مرتبه با هدف گل به سمت دروازه شوت كرد، یك فرصت گل فراهم كرد كه نتیجه ای نداشت ، دقت توپ هایش 73 درصد بود و هیچ توپی را سانتر نكرد.

**نام دروازبان ایران در تاریخ ثبت شد
پایگاه خبری الوطن نیز نوشت: بیراوند 25 ساله اولین دروازه بانی است كه در طول تاریخ جام جهانی، موفق شده است پنالتی رونالدو ستاره تیم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال را بگیرد.
تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه شب با نتیجه یك بر یك مقابل پرتغال، و با كسب چهار امتیاز از صعود به مرحله بعدی جام جهانی 2018 روسیه جا ماند و تیم های پرتغال و اسپانیا از این مرحله عبور كردند.