اطلاعیه "برخورد با کاربران تبلیغ کننده انجمن های دیگر"

• شروع کننده موضوع Siavash
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Bahar FTH

Bahar FTH

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
کاربر VIP انجمن
9/8/18
292
4,108
93
23
توی این انجمن یک بخشی طراحی شده باعنوان آرشیومطالب غیراختصاصی ومدیریت تعدادیروبرای انجام اینکارانتخاب کردنداین تیم قبول میکنم، چون برای اولین باراینکاروانجام میدن بی نظمی زیادی وجوداره!
ولی قصدبدی نداره!
هم این انجمن سایت رمانه همو اون انجمن xچه اشکالی داره باهم مشارکت داشته باشیم تارمان هاکه نویسنده هاانقدبراش زحمت میکشن شناخته ترباشن؟!
اصلااینطورنیس واین کارتبلیغ نیس چون اصلامانمیگیم توانجمن عضوبشیدمامیگم مارمان شماروباذکرنام نویسنده وسایتش درصفحه دانلودرمان میزاریم!همین!
دوست عزیز
بزرگوار
اگر قرار بر چنین نیت خیری بود که چه نیازی به این گانگستر بازی ها بود؟ چندین اکانت یکباره حمله کردن به انجمن ما و شروع کردن به گفتن یک سری جملات تکراری تو پروفایل و گفتگوی خصوصی نویسنده ها که مشخصه دیکته شده بهشون، نمیدونم شما هم این کار رو کردید یا نه چون خیلی حق به جانب صحبت میکنید اگر کردید شما هم بن میشید. چرا؟ چون ما با همه‌ی تازه کار بودنمون بچه نیستیم و هر آدمی با کمترین بهره هوشی و ذکاوت میتونه تشخیص بده که آدمی که نیتش تبلیغ نیست و به قول خودتون میخواد کمک کنه به بیشتر دیده شدن آثار نویسنده ها این کار هارو نمیکنه بلکه مدیریت انجمن مقابل با مدیریت انجمن ما وارد مذاکره میشن اگر انجمن ما قبول کرد همکاری صورت میگیره اگر هم نه که فبها...

فاطـمه زهـرا

فاطـمه زهـرا

کاربر انجمن ناول کافه
عضو انجمن
11/4/19
10
127
28
شما اسمی از اینجا نمی بری فقط نویسنده ما رو فراری میدی.
من میگم نیازی به عضویت نویسنده نیس!
اینکاربرعهده ماست که اون رمانوبانام نویسنده توانجمن میزاریم!اصلابه ماگفتندنام انجمنونگیم به نویسنده!ولی خوب باتوجه به رفتاربسیاری ازنویسنده هاکه منظورمونومتوجه نشدندگفتیم!
البته من تاحالانگفتم

فاطـمه زهـرا

فاطـمه زهـرا

کاربر انجمن ناول کافه
عضو انجمن
11/4/19
10
127
28
دوست عزیز
بزرگوار
اگر قرار بر چنین نیت خیری بود که چه نیازی به این گانگستر بازی ها بود؟ چندین اکانت یکباره حمله کردن به انجمن ما و شروع کردن به گفتن یک سری جملات تکراری تو پروفایل و گفتگوی خصوصی نویسنده ها که مشخصه دیکته شده بهشون، نمیدونم شما هم این کار رو کردید یا نه چون خیلی حق به جانب صحبت میکنید اگر کردید شما هم بن میشید. چرا؟ چون ما با همه‌ی تازه کار بودنمون بچه نیستیم و هر آدمی با کمترین بهره هوشی و ذکاوت میتونه تشخیص بده که آدمی که نیتش تبلیغ نیست و به قول خودتون میخواد کمک کنه به بیشتر دیده شدن آثار نویسنده ها این کار هارو نمیکنه بلکه مدیریت انجمن مقابل با مدیریت انجمن ما وارد مذاکره میشن اگر انجمن ما قبول کرد همکاری صورت میگیره اگر هم نه که فبها...
اون چن نفری که یکدفعه اومدن به خاطرخودشون بودمیخواستندمدیرشن!
وگرنه مدیران به ماهمچین چیزی نگفتن
من معذرت میخوام ازطرف انجمنx:|
ولی من گفتم درکل هدف تبلیغ نبود!

Åeđãn!

Åeđãn!

کاربر انجمن ناول کافه
عضو انجمن
13/11/18
16
1,583
78
SEW
دوست عزیز
بزرگوار
دقیقا همین طوره!
موافقم.

Bahar FTH

Bahar FTH

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
کاربر VIP انجمن
9/8/18
292
4,108
93
23
هدف هرچی که بود
حتی اگر قرار بر همکاری مسالمت آمیز باشه باز هم بدترین روش انتخاب شده پس چیزی که میگید بالطبع باور پذیر نیست! عرض کردم اگر مقصودتون چیزی بود که خودتون ادعا دارید روش عاقلانه اش مذاکره بین دو راس انجمن هست نه فرستادن یه تیم که کوک شدن یه سری جمله رو طوطی وار تکرار کنن.
بهرحال اخطار آخر بهتون داده شد، امید است که بیخیال نیت فوق خیرتون بشید تا مشکلی پیش نیاد
موفق باشید

Siavash

Siavash

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
1/8/18
308
3,010
93
26
بله خیلی متوجه هستیم که مدیریت به شما نگفتن تبلیغ کنید! کاملا واضح هست و نیازی به گفتن نیست.
انجمن ما تنها انجمنی نیست که اینطور بهش حمله شده این انجمن به اصلاح خوب چرا اومده سراغ نویسنده های ما و میخواد نویسنده های مارو معروف کنه؟ اگر خیلی کاربلده نویسنده های خودش رو معروف کنه نه نویسنده انجمن های دیگه رو! این رو به مدیریت کل سایتتون برسونید یک تبلیغ دیگه ببینیم کاری به نیت خیرتون ندارم با بدترین روش ممکن جوابتون رو میدم و مطمئن باشید این روشم ضربه بدی به انجمنتون میزنه‌
حالا هم بیخیال این کار خیرتون و انجمن ما بشید و برید توی انجمن خوب خودتون فعالیت کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.