بحث و تبادل نویسندگان

• شروع کننده موضوع Soha Moradi
  • تاریخ شروع
Soha Moradi

Soha Moradi

مدیر تیم طراحی+نویسنده انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
طراح انجمن
نویسنده انجمن
9/8/18
903
4,881
93
"بــــســـم تـــعالے"

«بحث و تبادل نویسندگان»

سلام و خسته نباشید خدمت نویسندگان عزیز...
در این تاپیک به بحث و تبادل در مورد نویسندگی می پردازیم.
نظراتی مثل:
ایده، نحوه نوشتن، ژانر ها مورد‌علاقه، چگونگی جذب مخاطب و..‌.
سابی با نام برگذاری مسابقات ویژه نویسندگی اضافه شده است که بین
تمامی نویسندگان چه رنک دار چه غیر رنک دار است و طراحی مسابقات توسط تیم نویسندگان رنک دار اجرا می شود. در اینجا علاوه بر اینکه در مورد نوشتن صحبت می کنیم در مورد اجرای مسابقات نیز صحبت می کنیم و داورهای مسابقات اون تالار با ماست.
و اینکه می تونید نظرات، انتقادات خودتون رو اینجا ارائه بدید، من به مدیران عالی اطلاع میدم.

آخرین ویرایش:
deniz78

deniz78

کاربر انجمن ناول کافه
عضو انجمن
24/4/19
105
670
93
سلام دوباره...راستش میخواستم قوانین رو برای کسایی که دلنوشته یا داستان کوتاه مینویسن بدونم که چه زمانی میتونن درخواست رنک نویسندگی رو داشته باشن؟ اصلا میتونن؟ یا فقط کسایی که رمان مینویسن این اجازه رو دارن؟؟ یادمه تو یک انجمنی بودم که پنجاه درصد ممبر هاشون رنک نویسنده رو داشتن اما کافی بود رمان هاشون رو میخوندی تا به عمق فاجعه پی ببری خلاصه ک متاسفانه این تاپیک رو پیدا نکردم...با دونستن اون قوانین مسلما من هم سعی میکنم قلمم رو بهتر کنم و البته بقیه دوستان هم همینطور...
فقط امیدوارم اسپم نداده باشم اینجا اگر دادم که خیلی شرمنده بگید حذفش میکنم

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.