باکلاس باشیم

  • شروع کننده موضوع its.mlika
  • تاریخ شروع
its.mlika

its.mlika

مدیر آزمایشی تالار خانواده و زندگی+کپیست
مدیر آزمایشی
کپیست
27/4/19
450
300
47
19
مدرسه هاگوارتز
#مودب باشید

اگر از كسی خوشتان نمی آید و از رفتارش ناراحت هستید نبايد شأن و منزلت خود را تا سطح اجتماعی آن فرد تنزل دهید. مودب و بانزاكت باشید اين بهترين راه اثبات برتري شما نسبت آنهاست.
 
its.mlika

its.mlika

مدیر آزمایشی تالار خانواده و زندگی+کپیست
مدیر آزمایشی
کپیست
27/4/19
450
300
47
19
مدرسه هاگوارتز
!!به اشتباهات ديگران نخندید !!!

یكی از بدترین كارهایی كه كسی می تواند انجام دهد خندیدن به اشتباهات لفظي دیگران است. متشخص باشید و از كنار اشتباهات دیگران مودبانه بگذرید و به روی خود نیاورید كه متوجه چیزی شده اید
اوج اصالت و كلاس بالاي فرهنگي خود را نشان ميدهيد وقتي در قبال اشتباه لفظي فرد مقابل خود را به نشنيدن ميزنيد.


 

درباره انجمن ناول کافه

انجمن ناول کافه در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروز استعدادهای خود را تا کنون نداشته اند رسما فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به علاقه مندی همه اقشار جامعه در هر محدوده سنی به تکنولوژی و موبایل و دوری جستن از کتاب کاغذی، امید داریم از طریق راه اندازی سایت و انجمن رسمی ناول کافه سرانه مطالعه رو در زمینه کتاب الکترونیک رونق ببخشیم. (تیـم مــدیریت)

کپی رایت

تمامی حقوق سایت و انجمن نزد ناول کافه محفوظ است.هرگونه کپی برداری از کتاب ها و رمان ها ، فایل های صوتی ، جلد کتاب ها و ... مجاز نمی باشد.همچنین نشر مجدد محتویات انجمن و سایت ناول کافه در رسانه ها ، اپلیکیشن ها و سایت های دیگر کاملا غیر مجاز بوده و تیم ناول کافه راضی به این کار نمی باشد.در صورت عدم رعایت قوانین، ناول کافه با فرد خاطی از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.