"اعتراف به اشتباه خانم بازیگر درباره علیرضا بیرانوند؛ استفاده از نام بیرانوند و پرسپولیس"

Elahe_V

Elahe_V

مدیر آزمایشی تالار عکس
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایشی
22/7/19
1,651
10,693
113
19
انجمن ناول کافه

16677

متین ستوده بازیگر نام آشنای سینمای ایران باردیگر با ارائه صحبت هایی درباره بیرانوند خبرسازشد. داستان از آنجایی آغاز شد که قبل از شروع جام جهانی 2018 روسیه و بیان جمله جنجالی چطوری کریس از سوی دروازه بان ملی پوش پرسپولیس حاشیه هایی به وجود آمد و در همین حین نیز متین ستوده دیدار استقلال و پرسپولیس را گزارش کرد و با گل خوردن بیرانوند در دربی از این جمله استفاده کرد.

این اتفاق برای طرفداران و بازیکنان پرسپولیس اصلا بازخورد خوبی نداشت و در دنیای مجازی به سمت متین ستوده حمله ور شدند تا جایی که با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو از سوی بیرانوند این بازیگر زن نیز به معذرت خواهی و دعوت از بیرانوند برای تئاتر جدید خود پرداخت که از سوی بیرانوند و بازیکنان پرسپولیس به طور کامل رد شد.

حال بازهم متین ستوده اظهار داشته که علیرضا بیرانوند و بازیکنان پرسپولیس از او خواسته اند در صورتیکه تئاتر طنز است آن ها حاضر هستند در سالن حضور یابند که متین ستوده نیز این تئاتر را رئالیسم جادویی خوانده و همین اتفاق عدم حضور پرسپولیسی ها را به همراه داشته است. متین ستوده معتقد است که کلا اشتباه نموده که از بیرانوند برای این تئاتر دعوت به عمل آورده زیرا که چنین تئاتری مناسب این بازیکن نیست.

هرچند که پرسپولیسی ها از بیرانوند درخواست کرده بودند که به هیچ وجه در این تئاتر حضور نیابد اما بازهم این بازیگر خود را بالاتر و پیش تر از ستاره فوتبال ایران دانسته و خود را در این امر انکار کننده تلقی می کند. البته که از این دست اتفاقات و استفاده از نام ستاره های ورزش ایران در سینما کم اتفاق نمی افتد و متاسفانه باید آن را دیگر عادی بدانیم.
 
  • لایک
Reactions: ZaHRa MoDaBeR